PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sun 31 Aug 2008, 21:04

un veten time mbas 30 vjetesh e imagjinoj me femij dhe te pasur shuuuum te pasur hahahaha Smile pse jo do te me pelqente keshtu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sun 31 Aug 2008, 22:17

une mbas 30 vjete e imagjinoj veten nje gjyshe qe nuk do pajtohet kurrsesi me plakjen uaaaaaaaaaaaaaa affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Mon 01 Sep 2008, 00:18

pas 30 vjetesh plakur me shkop ne dore e duke loz domino ke lulishtja

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Tue 02 Sep 2008, 14:38

[quote="PubliC_EnemY"]I martum dhe me 3 fmi Gru do kem ..?.. dhe do jem naj Zyrtar me x30 Razz shkurt BoB HiHi lol

fatin se percaktoj dot po shpresoj te jem i lumtur me jeten qe do kem Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sun 14 Sep 2008, 18:52

nje plake qe nuk do ti thone plake po goce e re :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sun 14 Sep 2008, 20:14

te lodhur duke u sjelle sa ne nje cep ne tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Mon 15 Sep 2008, 19:34

Veten e Mendoj Nje Plak Qe Se Mbajn Kembet Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Tue 11 Nov 2008, 05:19

e mendoj te kem nje familje te shendosh dhe te lumtur dhe me ndonje nip ose mbes duke dal shetitje anes detit Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Tue 11 Nov 2008, 18:17

ishalla jam gjalle Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Wed 12 Nov 2008, 01:47

gjall do jesh gjall mos e vrit mendjen por nje gje me bene kurisoze ta di "Cfare gjyshi do jesh" Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Wed 12 Nov 2008, 11:34

Asnjehere s'kam menduar per te ardhmen .Jetoj vetem te sotmen
Ishalla jena gjalle deri atehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
emerald
Antar
Antar
avatar

Male Numri i postimeve : 21
Age : 29
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : te pikturoj nen ritmin e teknos
Registration date : 12/11/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 13 Nov 2008, 01:36

Te ardhmes anjehere nuk i dihet ,
keshtu qe shijo te tashmen.
Kap momentin, castin
dhe mos e ler te iki
se do e kerkosh
e ai moment nuk do vi.

Jetoje jeten ,
aq sa ske mundesi
sepse nuk ka momente te zakoncme
dhe kete ti tani e di.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 13 Nov 2008, 12:36

me e menu holle holle mbas 30 vjetesh do isha noi mami thekthy Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 13 Nov 2008, 12:38

ti thekthi sje nashi do me qen thekthy mbas 30 vjetesh Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 13 Nov 2008, 12:52

looooool
mi morsh pleshtat ti mu Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 13 Nov 2008, 12:53

po imagjinoj klajdin mas 30 vjetesh i vare neper kazane duke kerku kanoce

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 13 Nov 2008, 12:54

hihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 13 Nov 2008, 12:57

jo jo rrofsh jepja Angelit Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Fri 14 Nov 2008, 03:04

o klajdo ec te te jap kete kanocen se e piva coca colen Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Fri 14 Nov 2008, 11:42

Do jem sh pasanike eNe po e pashe Klajdin do e mor e do e maj si dasnol e do e mbuloj ne pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Fri 14 Nov 2008, 12:33

ahaghaghagahgha Babydoll e vendose me ne fund ee ..... Irena Per Kanocet Kontakto Me Angel Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sat 15 Nov 2008, 11:29

eeeeeeee. ta ka qejfi eeee? kshuqe mos e prish me mu se do t'boj pasanik ene ty ne te ardhmen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sat 15 Nov 2008, 13:06

mas 30 vjetesh,un angel klajdi dhe cuni lacian te lulishtja muzeumit tu lujt domino. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sat 15 Nov 2008, 14:21

ahaghaghagha durrsako un do jem me i riu aty Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sat 15 Nov 2008, 14:22

hahahahahah angeli me i vjetri Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: