PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sat 15 Nov 2008, 14:24

ahgahaghaghaghah ku u plak qe nashi re i kan dal thinjat qe 20 vjec Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sat 15 Nov 2008, 14:32

kush eshte 20 vjec re???ai ka hy per 36 hahahahahahahha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Sat 15 Nov 2008, 14:34

ahaghaghaga u rrit ene ky na iku per .......

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Mon 17 Nov 2008, 15:07

afer oxhakut tu u tregu nipave per bemat qe kam pas me femrat kur kam qen i ri Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Tue 25 Nov 2008, 11:11

veten e mendoj me femije, me lek me nipa/mbesa dhe ne usa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 25 Dec 2008, 15:32

kshu i ri sic jam tani se e kam shum frik pleqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Tue 30 Dec 2008, 12:25

e imagjinoj me n cik rrudha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Wed 28 Jan 2009, 21:10

une nje gjyshe duke ik ne diskoteka me mbesat hahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 29 Jan 2009, 14:06

un duke mesu nipat si te bejne sa me shum te dashura Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Thu 29 Jan 2009, 15:38

me nje qeleshe ne koke dhe me nje pal syze diellore Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   Fri 30 Jan 2009, 15:35

plak king me agelin tu ik me mar pensionin Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si e imagjinoni veten mbas 30 vjetesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: