PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Tue 04 Nov 2008, 01:03

ne fakte eshte fatkeqsi ti refuzosh nje goca kaq te bukur nje oferte te till apo jo Klajdi? me e lene gocen te merzit:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Tue 04 Nov 2008, 01:31

pse ne te tjerat nuk jemi te mira kshu bounce bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Tue 04 Nov 2008, 19:02

ku ka ma te shumtuta se femrat shqiptare ri GRuu jan shum te vujtme Razz;P loool bej shaka se jan sh sh te mira(Disa) po qe te vujtme jan mo te themi drejt ato te mirat jan me kokrra Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Wed 05 Nov 2008, 02:26

ka edhe te mira edhe te keqija po thuaj ishalla na bien te mira neve

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Wed 05 Nov 2008, 12:58

femrat shqitare bejn naj her tipin e veshtir duan te bej tipin e te bukures .. Kur Nuk Jan

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Thu 13 Nov 2008, 06:36

te besh ate qe ndien dhe ne menyren sa me te thjesh eshte gjeja qe vlersoj me shume te njeriu
sa do e cpif te je dicka po te jete e thjesh ,kjo thjeshtesi e bene me te bukur se ajo qe eshte e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Thu 13 Nov 2008, 12:02

Femrat shqiptare jane me te mirat ne bote dhe se lu topi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Fri 14 Nov 2008, 03:07

babydoll shkruajti:
Femrat shqiptare jane me te mirat ne bote dhe se lu topi Very Happy
ta mbeshtes mendimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Fri 14 Nov 2008, 11:38

cheers bounce bom cherry farao Exclamation Exclamation Exclamation
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Fri 14 Nov 2008, 12:36

she si e mburrin veten gocat Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 11:10

hihihihihi. jena me te mirat ene pike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 13:10

mmmmm femrat shqiptare...mendjemedhaja ne kulm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 13:13

ta mbeshtesh durrsak

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 14:13

edhe ja mbeshtes durrsakut Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 14:14

Shocked Shocked mduket se qeke nga ato te fushes ti klajdo Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 14:16

jo jo rrofsh po me sa thot ky angel qe jet i nga ato te fushes Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 14:18

po po aty mahu ti.un per vete jam feju,po angeli mduket se eshte nga ato te fushes se eshte akoma beqar Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 14:19

ngeli tu u mor gjith diten me cunat re

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 14:30

o klajdo ti ngele tu u zhap me cunat e chateve vetem me u bo moderator Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 14:32

booo kush ka fol o dele un nuk jam si ti mer qe zhpesh ato me bejn moderator vet Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sat 15 Nov 2008, 23:47

tani tema bene fjal per gocat apo cunat Shqiptar ta mare vesh une ????? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Sun 16 Nov 2008, 10:26

tashi e morim me seriozitet kete teme:
ti krahasojme femrat shqiptare me ato evropiane , femra jone eshte 100% me e mire se te huajat sepse jane shume te perkushtuara ndaj familjes. per ne familja eshte e shenjte, eshte e vertete qe jane (mendjemedhaja ne thonjeza) por pergjithesisht jane sh te mira dhe serioze Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Mon 17 Nov 2008, 15:00

ah mi babydoll,kan qene dikur femrat shqipetare per familjen,jan dhe sot nje pjes e vogel,po mendjemadhesia ka arritur kulmin,dhe jo mendjemadhesi ne thojza por me komplet kuptimin e fjales
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Mon 17 Nov 2008, 16:17

mire me mire . ai eshte menimi jot. po prape nuk krahasohen femrat tona me ato te botes . ne jemi sh te perkushtuara ndaj familjes ne pergjithesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   Tue 18 Nov 2008, 03:37

Ti Dursak qe thua qe femerat Shqiptare jane mendjemedha, une per vete fundja do e kisha per nder te jem mendjemadhe se sa mendjelehte dhe seshte gje e keqe te jesh mendjemadhe kuptohet jo e teperuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mund te me thoni dicka rreth femrave shqiptare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo
» Kleriku arab: Toka nuk rrotullohet rreth diellit
» Gjinekologu dyshohet pėr dhunimin e 53 femrave
» Ramiz Dėrmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rėndėsi kombėtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: