PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare eshte DashuriA..?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 02 Sep 2008, 14:55

Per mu personalisht eshte gjeja me e bukur qe nje njeri mund te bej I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 02 Sep 2008, 22:37

dashuria eshte si vdekja qe nuk i shpeton askush

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 02 Sep 2008, 22:46

dashuria eshte gjeja me e bukur ....i varfer eshte ai qe sdin te dashuroj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Wed 03 Sep 2008, 19:46

eshte vetem mrekullia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Thu 04 Sep 2008, 21:23

dashuria eshte ajo qe te merr e te ngre lart deri siper reve....eshte ajo qe te bon te kendosh edhe pse je njeriu me i stonuar ne bote....eshte ajo qe te mban pezull dhe qe nuk te le te biesh....Dashuria eshte ajo ndjenje qe ploteson njeriun...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Fri 05 Sep 2008, 13:08

DASHURIA nuk ka krahasime nuk ka nje fjale te vetme qe mund tja gjej te gjith kuptimin,provoni te dashuroni e do ta kuptoni se ceshte dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 04 Nov 2008, 15:06

eshte si nje peme qe me kalimin e kohes rrenjet e saj futen thelle ne toke. ne kete pike besoj se asgje nuk mund ta shembe ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 04 Nov 2008, 15:27

nje budallik

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 04 Nov 2008, 16:33

Dashura eshte gjeja me e bukur qe ekziston. duhet ta provoni qe ta kuptoni I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 04 Nov 2008, 16:59

pse angel ti nuk ke dashuruar ndonjehere Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 04 Nov 2008, 19:03

kitushi kujt i ke then per dashuri

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 04 Nov 2008, 19:14

hahahhahahahhahahahha ku mer vesh angel moj kitushi...........ai di vec te dali me dele se delja me dele shko moo :p klajdo sa bukur e ke thone HALLALL

RESPEKTE () Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Tue 04 Nov 2008, 21:45

mjer kush dashurohet Very Happy:D

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Wed 05 Nov 2008, 05:38

Dashuria ėshtė dobėsia me fisnike e mendjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Wed 05 Nov 2008, 06:02

Njeriu qė ka mendjen dhe zemrėn tė fortė e pėrdor veten e tij sipas rastit dhe nuk bėhet skllav i iluzioneve e i ndjenjave. Ndėrsa njeriu mendjelehtė jepet pas iluzioneve, dhe njeriu me zemėr tė dobėt pas ndjenjave duke mos zotėruar vetėveten Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Wed 05 Nov 2008, 12:34

heu sa te dashurume gocat ca bohet kshu mer jahuu

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Wed 05 Nov 2008, 17:46

sa e mire eshte po aq e keqe se te han shpirtin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Sun 09 Nov 2008, 13:22

love is torture Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Sun 09 Nov 2008, 15:09

dashuria eshte vuajtje,gezim,trishtim,hare,mahtrime,sinqeritet,me pak fjal gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Fri 14 Nov 2008, 03:12

dashuria bounce bounce bounce bounce dashni mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Fri 14 Nov 2008, 03:22

dashnia eshte sic e thote durrsaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Fri 14 Nov 2008, 10:53

dashuria eshte gezim dhe vuajtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Fri 14 Nov 2008, 12:42

dashur so asigjo Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Sat 15 Nov 2008, 10:47

Ishalla t'bi me u dashuru po keq fare ama , ene do e kuptosh se c'eshte dashnia.
s'ta uroj te dashurohesh kaq pejt se je akoma i ri e dashnia te dobeson Razz t'le pa gjume , te ben te vuash e bla bla bla Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   Sat 15 Nov 2008, 12:58

dashuria eshte droga e njeriut....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare eshte DashuriA..?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare eshte DashuriA..?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: