PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ah sikur .....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Ah sikur .....   Sat 23 Aug 2008, 14:15

Ah sikur te ishte e diele sot te ikja ne plazh se ma paska enda shume..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: los lokosi   Sat 23 Aug 2008, 14:30

ku di not ti re,doka me ik ne plazh ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Tue 02 Sep 2008, 23:47

ah sikur te kishte flutura me shume kohe te rrinte ne kom do ta gjalleronim kete forum

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Wed 03 Sep 2008, 17:50

ah sikur te kisha me shume kohe do ta mbushnim me hare kete forum..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Wed 03 Sep 2008, 19:24

ah sikur te kishit vullnet te gjithe ju te tjeret per tu angazhuar ne forum si flutura.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Wed 03 Sep 2008, 19:29

ah sikur te mos kisha shume pune keto dite qe skam hyre ne net.
kerkoj ndjese angel qe skam hyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Wed 03 Sep 2008, 20:35

Ah Sikur te kisha Pak Koh te lir Tu Merja Pak me Forumin Gjithashtu edhe me ju

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Wed 03 Sep 2008, 20:40

ah sikur te ishe me i zgjuar ti kush e di ca do beje

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Wed 03 Sep 2008, 20:43

Po pra Si Puna Jote Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Thu 04 Sep 2008, 20:25

ah sikur cdo njeri te shihte punen e vet dhe mos te besdiste te tjeret..... bota do ishte shume here me e mire....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Thu 04 Sep 2008, 22:16

ah sikur te egzistonte nje gje e tille Dolcezza me te vertet qe do ishte dicka shume e bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Fri 05 Sep 2008, 13:13

ah sikur te isha ne shqiperi sot.dhe pse para 2 javesh u ktheva ne itali prap me mungon shqiperia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Fri 05 Sep 2008, 22:36

ah sikur.....sikur.....sikur......
me duket se po enderrojm me su hapur......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Sat 06 Sep 2008, 11:40

ah sikur te ishte dhe angeli ktume mu tani te shkonim te benim kolacione se kam ngel vetem dhe po me pihet kafe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Sat 06 Sep 2008, 12:30

Ah sikur te isha more durrsak po c ate bej se jam ne pune se kisha ardhe se e di qe je zemer mire e do ma paguash edhe bileten Wink

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Sat 06 Sep 2008, 17:16

ah sikur jeta te ishte me e thjeshte , sa e lumtur do isha ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Sat 06 Sep 2008, 17:45

ah sikur te kisha mundesi te te ndihmoja ne problemet e tua..

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Tue 09 Sep 2008, 02:07

ah sikur te ekzistonte mundesia te me ndihmoje do ndjehesha me mire por te pakten e di se kam dike diku qe te bisedoj lirshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Tue 09 Sep 2008, 15:21

mmmmmmm sa mire kur ke dike qe te ndigjon une per vete kam angelin qe kur kam noj problem i kerkoj mendim e me ndihmon me degjon. edhe une e kam engjellin tim mbrojtes. angel cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Wed 10 Sep 2008, 12:12

Ahh Te Kisha Pak Koh te Lir Te Takoja Pak Ket Irenen Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Wed 10 Sep 2008, 18:16

ah sikur mor klajdo ti me ske kohe te lir? HAAHAHAHAH Kuc Re DRyQ Razz:PP thuj me vje Turp :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Wed 10 Sep 2008, 20:14

Ah sikur ta dije ti Razz ... Nuk o Puna Per Turp Po Koha e Lir Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Thu 11 Sep 2008, 21:07

ah sikur te mos eksizdonte puna dhe te rrija gjith diten ne forum,lam nam sjam fut me shpesh.nejse se do rekuperoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Thu 11 Sep 2008, 21:43

ah sikur ti mendoje gjerat me gjate more djale do ishte me simpatik. nese nuk do egzistonte puna nuk do egzistonte asnje nga ne kshu qe ul koken e puno se e ke gabim ( keshille mqesore)

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   Fri 12 Sep 2008, 00:53

ah sikur te ishim te gjith ketu tani e te benim muhabet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ah sikur .....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ah sikur .....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: