PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Mon 08 Sep 2008, 13:45

Shpesh here ne i kontrollojme telefonat njeri-tjetrit, si mendoni ju eshte gabim apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Thu 06 Nov 2008, 06:34

Per mendimin tim nese ne nje lidhje mes dy personave duhen vertet dhe kan fituar besimin e njeri -tjeterit eshte gjeja me e ulet qe mund te besh.
Nje shpreje thot:"Dashuria lind nga besimi ,jeton nga shpresa dhe vdes nga meshira"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Thu 06 Nov 2008, 12:33

sirena shkruajti:
Per mendimin tim nese ne nje lidhje mes dy personave duhen vertet dhe kan fituar besimin e njeri -tjeterit eshte gjeja me e ulet qe mund te besh.
Nje shpreje thot:"Dashuria lind nga besimi ,jeton nga shpresa dhe vdes nga meshira"
ke plotesisht te drejte sirena

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Fri 07 Nov 2008, 03:04

edhe une kshu mendoj se eshte shume gabim ti kontrollosh tel dikuj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Wed 03 Dec 2008, 16:52

nqs ke kriju besimin ke partneri besoj se nuk este e nevojshme per kontrolle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Thu 04 Dec 2008, 10:58

dakort me keto dy siper meje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Wed 21 Jan 2009, 05:16

eshte sjellje ulet ti kontrollosh celularin ,por nese do me jepet rasti fshehur do e beja amo vec iher hahhahaah ...vec nga kurreshtja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Thu 22 Jan 2009, 13:51

Mua ne fillim me shtynte ai kuriozitete kot me ja kontrollu cel. edhe pse se kam bere asnjehere nje gje te tille.
Por qe kur eshte besimi ne mes s'ke pse ben keto gjera kaq te uleta per mendimin tim.
Kjo do te thote mosvleresim per veten tende ne radhe te pare pastaj mos respektim i pavaresise se partnerit/es
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Sun 25 Jan 2009, 03:16

sa e mencme eshte kjo siper,lum ai qe e ka Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Sun 25 Jan 2009, 16:49

o lal une e di se ne te gjithe shqipetaret jemi shume kurreshtare hahahaahh pastaj te gjitheve po te na jepej mundesia fshehur do e benim te gjithe kete ....hajde pranojeni mos beni interesante.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Sat 31 Jan 2009, 09:22

Flutura varet nga edukata qe mer qe e vogel
.sado kurioze te jesh "ajo qe thua ti eshte ves sh i keq . e ke gabim .
Une as qe e kam mare mundimin ndonjehere as t'ja prek cel. jo me t'ja kontrolloj.
flas per vete . Jam rrit me parime. Dhe kjo eshte nje nder ato parime. REspektimi i privatesise se cdonjerit nga ne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   Sat 31 Jan 2009, 18:37

E di te kuptoj babydoll edhe une jam rritur me ato parime ,dhe duke i ndjekur ato parime jam mashtruar shume here nga i njejti person ,dhe te mashtrohesh me shume se dy here nga i njejti person atehere budallaqja mbetesh ti. Keshtu qe parimet midis nje lidhje qe fillon te dyshosh dicka te siguroj te mos i ndjekesh sepse do te jete vone nje dite .....besoj qe me kuptove per cka e kam fjalen ,nuk jam kureshtare te kontrolloj dhe te fus hundet per te gjithe ,fjala ishte vec per personin qe ka te beje ose qe ka pasur te beje me mua...e flas nga pervoja ime kete dhe te zbulosh nje mashtrim ska lidhje faret me parimet qe i kemi ...besoj qe me kuptove motrushe??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ti kontrollosh celularin te partnerit/es eshte gabim apo e drejte?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Cka do tė thotė njė gabim shtypi??????
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Tema Shoqerore ::..ஜ :: Dashuri dhe Pasion-
Kėrce tek: