PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Mon 08 Sep 2008, 13:58

Me cilin nga anetaret ne kete Forum keni me shume afrimitet dhe gezon respektin tuaj?

Respekt te gjithve Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Mon 08 Sep 2008, 22:18

vecanerisht 1. angel 2.flutura 3.durrsaku 4.publik enemy 5.klajdi_dr
pastaj te tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Tue 09 Sep 2008, 02:04

per mua respekt te vecante nga ana ime kane Angel ,irena durrsaku krenare dhe klajdi-dr .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Wed 10 Sep 2008, 12:00

Me Afrimitet Kam me Angel Cun Lacian Irena Flutura Public EnemY Smile Qe Jan Shum Te Mir Te Tjeret Me Von

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Wed 10 Sep 2008, 18:11

Resp tim gzon klajdi_dr,Angel dhe Cun_lacian kurse per te tjeret ndoshta ne te ardhemn po sbesoj me sa shof...Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pleshti
Antar
Antar


Female Numri i postimeve : 21
Age : 33
Vendbanimi : here anej e here ktej !!!!!!!!!
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Wed 10 Sep 2008, 19:45

ahahahahahahahahah ajo Irena ka shume respekt ahahhaha , pershendetje te gjithve Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Wed 10 Sep 2008, 20:50

rrespekte per ty pleshti gezon rrespektin tim

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Thu 11 Sep 2008, 21:03

afrimitet deri tani kam me irenen dhe fluturen qe kemi folur per disa tema,kurse per angelin squhet afrimitet por miqesi e ngusht,apo jo re? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Thu 11 Sep 2008, 21:47

ku te gjeta mik te ngushte une ty more Razz:P po miq jemi e shume te mire

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Sun 14 Sep 2008, 01:04

te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Sun 14 Sep 2008, 18:37

edhe une ana ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Mon 15 Sep 2008, 19:51

Resptekt Te Vecant Kam Per Irenen , Ange , Public_EnemY . Cun_Lacian , Durrsakun Gjithashtu Edhe Fluturen Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Tue 16 Sep 2008, 20:14

rrespekt kam per te gjith antaret e forumit,por ne vecanti per irenen dhe fluturen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Thu 18 Sep 2008, 19:36

Respektin Tim e Gezojn Gjith Ato Njof Ktu Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Fri 26 Sep 2008, 20:00

respektin tim ne rradhe te pare administratori pastaj te tjeret me rradhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Sat 27 Sep 2008, 20:25

rrespektin tim e gezojn te gjith.ne vecanti angeli qe e kam si shpirt lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Sat 01 Nov 2008, 13:57

te gjith e gezojh respektin tim Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Wed 05 Nov 2008, 17:52

te gjith pervec klajdit ai eshte i vecante Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Thu 06 Nov 2008, 12:35

Hmmm Irena un i vecant ee Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Thu 20 Nov 2008, 15:31

Respektin tim e kane te gjithe pervec njonit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Thu 20 Nov 2008, 21:47

te gjithe pa perjashtim feje,gjinie e seksi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Thu 20 Nov 2008, 23:31

rrespektin tim e gezojne vetem femrat Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Fri 21 Nov 2008, 10:46

He He He
Respekte 4 allzzzzzzzzzzzzzzzz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Fri 21 Nov 2008, 13:04

Resptektin e Kan Durrsaku Angel Irena Flutura Sirena Public_EnemY Cun_Lacian Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   Sat 22 Nov 2008, 03:03

rrespektin tim per sonte e ka sirena qe qekan ne linje ene angeli qe spo ma shofin syte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili nga anetaret ne forum gezon respektin tuaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE - DRIDHE MOJ KALLASHKĖ
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: