PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 VIRGJERIA NE ANKAND

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: VIRGJERIA NE ANKAND   Sat 13 Sep 2008, 12:27

Jemi mesuar tashme te shikojme ne ankand cdo lloj gjeje, por ralle na ndodh te gjejme aty virgjerine e nje femre. Per kete, iniciativa e 22-vjecares Natali Dilan, qe ka vendosur te shese ne ankand virgjerine e saj per te paguar studimet, ka ngjallur diskutime dhe debate te shumta ne Shtetet e Bashkuara. Sipas mediave vendase, shifra e kerkuar prej saj duhet te jete te pakten 1 milione dollare. Gjithe ankandi do te percillet live nga nje radio lokale dhe do te drejtohet nga nje DJ i njohur amerikan. Mediat hedhim dyshime se gjithcka eshte bere per reklame dhe fame, por brunia Natali Dilan siguron se nuk ka asgje false ne iniciativen e saj dhe se ajo eshte gati te vertetoje virgjerine e saj me nje vizite gjinekologjike, pasi ajo t'i jete shitur ofertuesit me te mire.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
VIRGJERIA NE ANKAND
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: