PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Universitetet, mbyllet sot faza e parė e regjistrimeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Universitetet, mbyllet sot faza e parė e regjistrimeve   Wed 17 Sep 2008, 12:40

TIRANE- Fituesit e universiteteve tė fazės sė parė kanė afat deri sot nė orėn 18:00 tė regjistrohen pranė sekretarive pėrkatėse, tė cilat pohojnė se kanė vijuar normalisht procedurat e regjistrimit tė kandidatėve qė janė shpallur fitues qė nė fazėn paraprake, ndėrsa shtojnė se nuk ka pasur fluks tė madh nė kėtė fazė tė parė. Qė do tė thotė se nė fazėn e regjistrimit pėrfundimtar spostimi i listės sė fituesve do tė jetė me njė numėr tė konsiderueshėm vendesh, falė edhe ndryshimeve qė do tė bėhen me zbritjet dhe ngjitjet e preferencave tė kandidatėve fitues. Udhėzimi i Ministrisė sė Arsimit dhe Shkencės, pėrcakton se kandidatėt qė nuk kryejnė regjistrimin paraprak brenda datave tė pėrcaktuara nė kėtė udhėzim, pėr ēfarėdo arsye, nuk do tė pėrfshihen nė listėn pėrfundimtare tė fituesve dhe do tė humbasin tė drejtėn pėr tė vazhduar studimet e larta pėr kėtė vit. Listat pėrfundimtare e kandidatėve fitues, nė formė tė shkruar dhe elektronike do t’u dorėzohen Institucioneve tė Arsimit tė Lartė, nė datėn 25 shtator 2008 nga MASH. Kandidatėt qė janė shpallur fitues nė listat pėrfundimtare, nė njė program tjetėr studimi, tė njė preference tė tyre mė tė lartė, do tė ēregjistrohen nga programi i studimit ku janė regjistruar paraprakisht, dhe tė regjistrohen nė programin e studimit ku janė shpallur pėrfundimisht fitues.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Universitetet, mbyllet sot faza e parė e regjistrimeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: