PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kam dashur te te them.......

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 30 Dec 2008, 11:38

kam dashur t 'ju them t gjitheve mundohuni te aktivizoheni me sh ne forum sepse forumi pa ju eshte si peshku pa uje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sat 10 Jan 2009, 15:06

kam dashur tju them se kam pas probleme shpirterore pranaj skam hyre ne forum Razz Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sat 10 Jan 2009, 22:36

kam dashur te te them Angel se te gjitha kalojne dhe do te behet me mire.....jam ketu per cdo gje. Ti e di kete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sun 11 Jan 2009, 05:09

flm qe me mbeshtet me rrin afer ne keto momente

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sun 11 Jan 2009, 05:57

ti {Angels} do nje dacke te te vi mendja ne rregull Mad
sbene cuni keshtu .Njeriu prandaj eshte ne kete bote ,per te miren dhe te keqen ,ato jane si nje monedhe qe ka dy ane, ashtu eshte dhe cdo gje qe ty te rrethon pandaj njeriu duhet ti japi forca vetes dhe te mbizorteroi te ai e mira edhe pse s'eshte shume e lehte por e rendesishme eshte te jete i qet shpirterisht dhe te tjerat vine me radhe ok cdo gje do behet me mire Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sun 11 Jan 2009, 19:41

flm sirena po tani jam shume i qete Razz Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 13 Jan 2009, 11:10

kam dashur t'ju them qe ju kam xhan ( me shume akoma kur aktivizoheni sa me sh ne forum ) Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Wed 14 Jan 2009, 16:29

kam dashur tju them se shume shi po bien sot po na permbytet durresi (sos) Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Fri 16 Jan 2009, 02:41

lere se na iku truri me kete shiun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Fri 16 Jan 2009, 16:57

kamdashur tju them se erdha prap,skova bona sherr me ato te vodafonit se nuk me aktivizonin internetin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sat 17 Jan 2009, 10:56

Kam dashur te te them durrsak se i ke munguar sh forumit.
Mire se erdhe dhe uroj t'ja kalosh super Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sat 17 Jan 2009, 17:35

kam dashur te te them babydoll qe je antarja me perfekte e forumit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sun 18 Jan 2009, 02:55

kete dua te them edhe une eshte e vetmja qe se ka tradhetuar kete forum

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sun 18 Jan 2009, 16:39

kam dashur ti them sirenes qe paske bere shum mungesa,nga ke humbur loool???'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Mon 19 Jan 2009, 08:35

duke mesuar liberat sa ndonjeher harroj me henger buke dhe me ze gjumi mbi to sepse jam me sezon provimesh tani me vone praktika ne ndonje banke ose biznes privat ose shteteror ( se kam zgjedh akoma)diploma me pas, pastaj per ndonje specializim nga ty durasak se kam motren ne itali ne bolonja ( shkenca juridike) ose ne angeli te i fejuari (mardhenje nderkombetare)gjithsesi te jemi mire me shendet kjo ka me shume rendesi Wink dhe po u them perseri qe me vjen shume keq qe sdo futem shpesh ne forume Sad ,do me mungoni dhe ju uroj tja kaloni sa me mire te gjithe Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 20 Jan 2009, 03:25

Kam dashur te ju them se jeni te gjithe te mire ,e ne vecanti miku im....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 20 Jan 2009, 22:51

kam dashur te them se paska ardhur nje lule ne forum i deshiroj mireseardhje tek ne. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 27 Jan 2009, 20:50

kam dashur te them se pos babydoll dhe durrsakut se paska shkel askush forumin sot.... Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 27 Jan 2009, 21:53

kam dashur te te them flutura qe vij shum i lodhur nga puna dhe sa bej nje dush sa haj bok me kput gjumi direkt.po te shtunen dhe te dielen un i komesoj mungesat Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Wed 28 Jan 2009, 10:04

Kam dashur ti them Flutures po me perpara ke pas probleme me netin qe su fusje ne forum Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Wed 28 Jan 2009, 14:06

kam dashur tju them se flutura u ka bere shume me e mire sa cka qene besoj e keni vene re edhe ju Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Wed 28 Jan 2009, 20:56

hahahahha kam dashur te them faleminderit se do vazhdoj te jem edhe me e mireeeeeeeeeee hahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Thu 29 Jan 2009, 02:52

kam dashur tju them sa keq qe spo na aktivizohen te gjithe antaret une mendoj se disa tte pa deshiruar duhet me i fshire fare si thoni ju

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Thu 29 Jan 2009, 13:55

kam dashur te te them angel se pale si do i ken punet,zduhet me i fshi.po per menimin tim duhet te sjellim sa me shum antare te tjere,si puna babydollit dhe flutures pershembull.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Thu 29 Jan 2009, 15:57

Kam dashur te them qe me keni munguar shum ju cunat dhe gocat e forumit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam dashur te te them.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 14 e 15Shko tek faqja : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: