PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kam dashur te te them.......

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Mon 22 Sep 2008, 23:10

kam dashur tju them se me te vertet kam qene shume i zene sa skam pas kohe as me ngene buk

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Mon 22 Sep 2008, 23:12

kam dashur te te them angel qe me mir rri pa henger darke se sa pa u futur ne forum cdo mbremje,beje dhe ti se nuk do te shohesh enderra te kqija po fjete me stomakun bosh Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Mon 22 Sep 2008, 23:14

kam dashur te them se une per 30 minuta po iki te rregulloj rrobat sepse kam bere gjithe dhomen time rremuje e mami po cmendet do kthehem menjehere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 00:05

kam dashur te te them qe mos vonosh shume se edhe dolcezza do vi pas pak

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 14:22

kam dashur te them se do ishte kenaqesi te komunikoja edhe me Dolcezzen por ja qe rryma u ndal u detyrova te flene gjume Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 14:32

kam dashur te them qe une ketu jam dhe qe edhe per mua do ishte kenaqesi te flisja me ty Flutura......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 14:44

ka dashur tju them se keshtu ju do partia te dashura me njera tjetren Razz:P:P:P

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 14:45

kam dashur te te them angel se edhe pse partin nuk e kam njohur disa principe i kam..... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 14:52

kam dashur te them se na e ka trashiguar xhaxhi Enveri Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 14:54

kam dashur te te them qe here pas here te jap te drejte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 14:56

kam dashur tju them atyre qe thane per dolcezen qe ka ber mungesa.. ja ku eshte dolceza

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 15:05

kam dashur tju them te gjithve juve qe une e di qe boj mungesa po te pakten di edhe ti justifikoj pastaj.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 15:07

kam dashur te te them dolcezza se mungesa jote ndihet ketu shume sepse je e embel

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 15:11

kam dashur te them qe edhe une prandaj nuk vi edhe aq shpesh se kam frik mos me merrni per embelsire dhe me mbaroni... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 15:12

kam dashur te te them se perkundrazi embelsia jote do shtohet me shume nese ti vjen me shpesh

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 15:15

kam dashur te te them qe ndoshta do ta provoj kete teorin tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Tue 23 Sep 2008, 15:57

kam dashur te them dolcezza pak me shume embelsi nuk do i bente keq forumit... bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Thu 25 Sep 2008, 17:42

Per Te miren e forumit duhet te jeni aktve dhe te ftoni miqte qe keni qe te rregjistrohen e te bojme nje "Tribu" qe te mos mrz vec me kto qe jane Cool e di qe keni pune po brenda mundesive..iu boj thirrje te gjith pordoruesve te kti forumi qe te aktivizohen me shpesh dhe te ftojne Sa me shume...Dhe Do shperbleheni..Flm Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Thu 25 Sep 2008, 18:25

kam dashur te then qe ka fol ky qe mungon per vete

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Thu 25 Sep 2008, 18:31

kam dashur te them se kam bere shume mungesa dhe ju kerkoj falje po nuk kam pas kohe fare me hyre ne net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Thu 25 Sep 2008, 20:48

kam dashur te te them se si te keni mundesite lal me hyre

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Thu 25 Sep 2008, 21:33

Kam Dashur tju Them Ju Kam Munguar Naj CIk ? Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sat 27 Sep 2008, 20:45

kam dshur te te them qe megjithmen na ke mungu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sat 27 Sep 2008, 21:03

kam dashur te te them klajdi se mua me ke munguar me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   Sat 27 Sep 2008, 21:16

kam dashur ti them irenes qe mos te bej me kaq shum mungesa se nuk ka lezet Razz bej shaka po si ti kesh mundesit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kam dashur te te them.......   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam dashur te te them.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 15Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: