PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sikur te ktheja kohen pas.............

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Sikur te ktheja kohen pas.............   Tue 26 Aug 2008, 19:18

sikur te ktheja kohen pas mendoj se do beja po prap te njejtat gjera vetem nese do kisha keto mend do ishte ndryshe.
po ju nese do e kthenit kohen mrapa cfare do ndryshonit?

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Sun 31 Aug 2008, 00:24

ahhh sikur te kthehej me te vertete koha pas shume gjera do ti parandaloja por veten nuk do e ndryshoja jo ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Sun 31 Aug 2008, 14:59

Do Doja Te Kthehet Koha Mbrapa Por Esht Dicka Qe Nuk Realizohet Do Ndryshoja Shum Gjera Ne Jet Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Sun 31 Aug 2008, 15:37

Po te ktheja kohen pas do ndryshoja shume gjera dhe jeta ime do kishte nje rrjedhe tjeter jo kete qe ka sot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Thu 04 Sep 2008, 22:39

po te ktheja kohen pas do ndryshoja tipin tim do isha me shume mosbesuese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Fri 05 Sep 2008, 22:51

kurse une ana do boja komplet te kunderten.....do doja te isha nji tip pak me besues.....se ndonjihere kam pershtypjen se duke qene shume mosbesuese mbetesh pothuajse vetem....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Sun 07 Sep 2008, 15:24

Ah sikur te ktheja Kohen Kohen....Sdo doja ta ktheja per arsye se nqs do ta ktheje kohen mbrapsh prap do te dilte nje gje te cilen e ke bo Gabim ose jo shume mir..do te doje ta rregulloje duke e kthyer prap kohen mbrapsh..dhe kshu sdo kishte fund...Duhet ta pranojme Jeten Ton kshu sic eshte sepse jo te gjithe jan Perfekt.. Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Mon 03 Nov 2008, 20:37

une asgje pasi jam krenare per veen per cka kam aritur ne jet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Wed 05 Nov 2008, 03:43

Koha eshte si lumi qe rrjedh dhe skethehet mbrapa dhe ne jemi "rob" i kohes ne mund ta quaj keshtu ,e rendesishme eshte qe te bejme nje jete te lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Wed 05 Nov 2008, 12:56

sikur te ktheja kohen ene i her pas te isha edhe i hr i vogel Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Fri 07 Nov 2008, 02:57

sikur te ktheja koken pas do kisha ik ne amerike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Sat 08 Nov 2008, 05:14

Une sdua te kethehet koha pas .Pse ? do te thoni ju! Sepse nuk do jem kjo qe jam ,madje nuk do egzistoja fare.
Jam krenare per cka jam dhe se cila jam dhe per ato qe kam harrit deri tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   Sat 08 Nov 2008, 13:37

Sikur te kisha kthyer kohen pas s'do isha kjo femra e realizuar profesionalisht. nuk do e imagjinoja se si do kisha qene po te kisha kthyer kohen pas. hmmm Do isha e martuar tani me noi bebush ele pa shkolle e asgje tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sikur te ktheja kohen pas.............   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sikur te ktheja kohen pas.............
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» Exhevit Rexhepi:Krisja kenges sikur zana

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: