PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dule konfirmon: Andrea Marto ne vend te Barkes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Dule konfirmon: Andrea Marto ne vend te Barkes   Tue 23 Sep 2008, 01:00


Kryetari i PBDNJ, Vangjel Dule ka konfirmuar propozimin e Andrea Martos per postin e ministrit te Punes dhe Ceshtjeve Sociale, i lene vakant pas vendimit per shkarkimin e Kosta Barkes.

Duke folur ne nje konference per shtyp, Dule ka sqaruar se zevendesimi i Barkes behet per shkak te ngercit qe eshte regjistruar sipas tij ne drejtim te reformave sociale.

“Kryeministri Berisha pranoi propozimin per shkarkimin e Kosta Barkes. Per postin e ministrit te Punes dhe Ceshtjeve Sociale propozuam Andrea Marton. Ndryshimi i ministrit behet per te bere reformat qe deri tani nuk jane bere. Reformat ne fushen sociale nuk kane ecur ashtu sic duhet”, ka pohuar Dule.

Kreu i PBDNJ-se ka folur edhe per zgjedhjet e ardhshme elektorale. “Per aleancat ne zgjedhjet e ardhshme do te presim hartimin e Kodit Elektoral”, ka shtuar Dule.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Dule konfirmon: Andrea Marto ne vend te Barkes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» Kosova, vend i vogėl me resurse tė mėdha
» Shazim Mehmeti: NJĖ COPĖ STOF PĖR PANTALLONA (pėr Prishtinėn, nė vend tė njė balade)- tregim
» Nė vend tė reagimit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: