PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 31-vjecari: Vrava babanė, nuk mė la tė merrja makinėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: 31-vjecari: Vrava babanė, nuk mė la tė merrja makinėn   Tue 23 Sep 2008, 01:19Eshte zbardhur arsyeja e vrasjes se dy te moshuarve ne Fushe-Milot te rrethit te Kurbinit.

Vrasesi eshte Shkelzen Halili 31 vjec, djali i fundit i dy bashkeshorteve.

Sipas deponimeve te tij mesohet se krimin e kishte kryer, per arsyeje se i ati Ali Halili nuk e kishte lejuar te merrte per te shetitur makinen, nje Mercedes te prodhimit te fundit, qe kishte sjelle i vellai nga Itali.

Burime policore saktesojne se Shkelzen Halili eshte i semure me depression nervore.

Ndersa krimin e kishte kryer para kater ditesh, ku te paren kishte ekzekutuar nenen e tij Gjyze Halilin.

Ai e ka keqtrajtuar ate dhe me pas e ka goditur me nje sepate.

Me vone ka goditur befasisht edhe te atin qe po kthehej ne shtepi.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
31-vjecari: Vrava babanė, nuk mė la tė merrja makinėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: