PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo mė njė tė dashur “profesioniste”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Ronaldo mė njė tė dashur “profesioniste”   Tue 23 Sep 2008, 01:20Ai ėshtė njė kampion qė fiton 150.000 euro nė javė me 42 gola nė sezon, por qė mė femrat nuk ka fat fare.

Cristiano Ronaldo, 23 vjec, bomberi i “Manchester United”, mori njė surprizė tė keqe nga gazeta britanike.

Bukuroshja braziliane qė frekuenton prej kohėsh, qė ja ka prezantuar shokėve tė skuadrės dhe qė e ka marre nė festat e tranierit Alex Ferguson, ėshtė aq profesioniste sa shoqėrohet nga truprojet dhe jeton nė lagjen mė ekskluzive tė Londres, Knightsbridge.

Ata qė i kanė treguar tė vėrtetėn e Fernandės, tė vėrtetė qė ajo ja ka fshehur gjithmonė Ronaldos, ka qėnė revista “News of the World”.

Titujt kryesorė tė revistės si dhe videot nė sitet e internetit, tergojnė “punėn” e saj, fakte tė tilla si: Fernanda qė kėrkon 460 sterlina pėr njė orė sherbime nga ana e saj, ose kur zhvishet mė njė kolege dhe pėr 120 sterlina ajo i shet gazetarit 2 grame kokainė.

26 vjecarja, shoqėrohet nga 5 eskorta tė shtetit dhe me klientėt ajo mburr lidhjen e saj me Ronaldo.

Fernandės duket se i ka hyre nė zemėr asi i “Red Devils”, por mbetet dyshimi nėse Ronaldo mė tė vėrtete nuk dinte gjė pėr profesionin e Fernandės sė tij, apo...

Sipas “News of the World” ajo arrin tė fitojė 2.000 sterlina nė natė. Por, mos ndoshta pėr Cristian, Fernanda ka bėrė njė pėrjashtim nga rregulli dhe nuk i merr para?

Me sa duket asnjė histori dashurie e Ronaldos nuk do t'i shpėtojė reflektorėve dhe tė qendrojė jashtė vėmendjes sė medias.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Ronaldo mė njė tė dashur “profesioniste”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj
» URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI
» I qethin kokėn tė dashurės sė babait, kapen dy motrat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: