PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reforma, Leskaj: Nuk kemi fryte konkrete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Reforma, Leskaj: Nuk kemi fryte konkrete   Wed 24 Sep 2008, 13:45


Kryetarja e grupit kuvendor socialist, Valentina Leskaj deklaroi se puna nė Komisionin Zgjedhor nuk po jep fryte konkrete.

"Maxhoranca ka marrė pėrgjegjėsi pėr protesimin e reformės zgjedhore. Kryeministri duhet tė tregojė se po plotėson standartet e kėrkuara nga tė huajt dhe opozita", u shpreh Leskaj.

Drejtuesja e deputetėve socialistė falenderoi ambasadorin e KE-sė, Helmut Lohan pėr kėrkesat e tij nė kuadėr tė plotėsimit tė ligjit tė zgjedhjeve.

Diplomati i BE-sė, tėrhoqi vėmendjen se edhe pse jemi vetėm nėntė muaj larg zgjedhjeve, nuk ėshtė hartuar as Kodi i ri Zgjedhor, nuk ėshtė ngritur Komisioni i ri Qendror i Zgjedhjeve, si dhe nuk janė pėrfunduar prodhimi i kartave tė identitetit pėr tė gjithė qytetarėt, si dhe regjistri themeltar i shtetasve.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Reforma, Leskaj: Nuk kemi fryte konkrete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Qytetet shqiptare-Gjakova
» Maya: I kemi kėnduar nėnave, por ato s'bėjnė gjė pa baballarėt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: