PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arrest me burg pėr te pandehurit e Gėrdecit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Arrest me burg pėr te pandehurit e Gėrdecit   Sat 04 Oct 2008, 12:56


Gjykata jep masėn e arrestit me burg pėr tė akuzuarit e tragjedisė sė Gėrdecit, Mihal Delijorgji, Ylli Pinari dhe Dritan Minxholli.

Asnjė prej tė pandehurve pėr tragjedinė nuk ishte i pranishėm nė gjykatė nė dhėnien e masės sė sigurisė, ndėrsa pėrfaqėsimi i tyre u bė nga avokati mbrojtjės.

Masa e sigurisė, pėr tre tė pandehurit qe akuzohen pėr vrasje tė mė shumė se sa dy personave, u dha pasi cėshtja nuk kaloi nė Gjykatėn e Lartė.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Arrest me burg pėr te pandehurit e Gėrdecit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nazim Bllaca u dėnua me 4.5 vjet burg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: