PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gates: Nuk ėshtė zgjidhje ndarja e Kosovės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Gates: Nuk ėshtė zgjidhje ndarja e Kosovės   Tue 07 Oct 2008, 21:03Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Robert Gates deklaroi sot se Shtetet e Bashkuara tė Amerikės mbėshtesin plotėsisht sovranitetin dhe integritetin territorial tė Kosovės.

Nė ndalesėn e tij nė Prishtinė, Gates u takua me presidentin Fatmir Sejdiu , kryeministrin Hashim Thaēi dhe ministrin e FSK-s, Fehmi Mujota.

“Unė nuk besoj se ndarja ėshtė zgjidhje pėr Kosovėn as tani e as nė tė ardhmen. SHBA mbėshtesim integritetin territorial tė Kosovės “, tha sekretari Gates.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Gates: Nuk ėshtė zgjidhje ndarja e Kosovės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Selim Hasanaj: Tė ashtuquejturit ''titist'' dikur nė Kosovė dhe ''Patriotėt luftėtarė'' nė pushtet
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtė e Kosovės Haki Taha dhe Bajram Gashi
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: