PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Greqi, zbulohet punishte droge, pranga 2 shqiptarėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Greqi, zbulohet punishte droge, pranga 2 shqiptarėve   Sat 18 Oct 2008, 13:28

Policia greke zbuloi njė punishte tė pėrpunimit tė hashashit nė Selanik tė Greqisė dhe arrestoi 2 shtetas shqiptarė dhe njė grek. Gjatė kontrollit u sekuestruan 50 kg hashash si dhe njė sasi e vogėl kokaine.

SELANIK- Njė punishte ku pėrpunohej lėnda narkotike hashash ėshtė zbuluar nga policia nė Selanik tė Greqisė. Nė pranga tė policisė helene kanė pėrfunduar njė shtetas grek dhe dy shtetas shqiptarė, emrat e tė cilėve nuk bėhen ende tė ditur.
Gjithashtu nė banesėn qė pėrdorej si punishte pėr pėrpunimin dhe paketimin e drogės, tė cilėn mė pas e shisnin janė sekuestruar 50 kg hashash si dhe njė sasi e vogėl kokaine, 80 gr. Gjithashtu janė sekuestruar edhe njė sasi eurosh si dhe celularė.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Greqi, zbulohet punishte droge, pranga 2 shqiptarėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E pabesueshme - nė Greqi gjendet skeleti i Gjigantit?
» Plisi shqiptar- Lashtėsia e kapeles bardhė-PLISIT
» Greqi, pėrleshje mes shqiptarėve dhe pakistanezėve nė burgun e Koridhalosė, dy tė vdekur dhe 21 tė plagosur
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: