PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Butrint, gjendet trupi i 17-vjecarit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Butrint, gjendet trupi i 17-vjecarit   Thu 23 Oct 2008, 17:41


Butrint, gjendet trupi i 17-vjecarit

Nxirret nga liqeni i Butrinit trupi i 17-vjecarit Ndricim Myftari, u zhdukur prej sė dielės ndėrsa tentoi bashke mė njė grup klandestinėsh tė kalonte ilegalisht nė Greqi.

Familjarėt identifikuan trupin e tė riut nė morgun e spitalit tė Sarandės. Me gjetjen e kufomės shkon nė 5 numri i viktimave tė tragjedisė sė fundjavės.

Mes tė vdekurve ishte njė grua e re 22-vjecare dhe fėmija i saj tre muajsh.

Gjatė kėrkimeve pėr Myftarin, polumbarėt nxorrėn nė breg edhe trupat e dy tė rinjve tė tjerė nga Fieri.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Butrint, gjendet trupi i 17-vjecarit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E pabesueshme - nė Greqi gjendet skeleti i Gjigantit?
» Nxitėsi pėr vrasjen e Triumf Rizės, Enver Sekiraqa gjendet nė Irlandė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: