PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje darke me...?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Mon 29 Dec 2008, 16:27

dh une nje darke me te gjithe me rastin e festave,paguj un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Tue 30 Dec 2008, 11:33

Kush e ka menjen me henger neser??
te gjithe dun aheng. me bo qejf me kercy .
opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sssssssssssssssssssssssssssssssss
t'ka baba cun lej lej gushen si pellum
t'ka baba cun lej lej gushen si pellum
jashaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Sat 10 Jan 2009, 15:10

nje darke me fluturen po pa personin e zemres time me vje keq flutura po ska me person zemre Sad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Sat 10 Jan 2009, 22:32

Ok nje darke me Miqte Angelin pa persona zemrash heheheheh do jemi me mire ,mos te harrojme Kjaldin gjithsesi ta fusim ne valigje heheheheh se nuk do ikim pa te jo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Sun 11 Jan 2009, 05:11

premtoj se do ta realizojme kete darke mes miqsh

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Fri 16 Jan 2009, 02:44

nje darke me angelin edhe me fluturen pse jo edhe sirena e detit keto cunat e tjere si marr Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Sun 18 Jan 2009, 16:56

nji darke me angelin babydollin sirenen dhe klajdin ke TYMI,se kam qejf me bo babydollin tap Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Mon 19 Jan 2009, 04:43

Une ne darke me angelin dhe irenen te tjeret nuk me ftojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Mon 19 Jan 2009, 07:46

nje darke me te gjithe por nese mungon Klajdi sic po mengon ketu ne fotum ,te mos me dal para se pastaj te gjeje vend dhe te futet Mad Very Happy Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Mon 19 Jan 2009, 11:02

Nje darke me ato qe tha durrsaku me lart.
do ishte bukru fare. POr qe nese bohem tape durrsaku une vetem qesh , shkrihesh tu qesh me mu masanej ti Razz
Bohem e lezecme kur pi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Tue 20 Jan 2009, 22:32

nje darke edhe me ty babydoll se edhe une nganjeher kam deshire te behem tape .por nuk harroj ti ftoj durrsakun, angelin klajdin irenen dhe sirenen , he do ishte vertet bukur te ju shoh njehere te gjitheve te dehur..... Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Tue 20 Jan 2009, 22:34

dhe un nje darke me ato qe tha flutura,dhe kam qejf te paguj flutura Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Tue 20 Jan 2009, 22:38

haha ok flm durrsak por po qellove ne shqiperi do te takohemi se une patjeter do te takohem se shpejti me disa miq nga forumi. bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Tue 20 Jan 2009, 22:41

nje darke me te gjithe po per te paguajtur e ka durrsaku

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Tue 20 Jan 2009, 22:42

nje darke me miqte durrsaku paguan e hengri vete e ka thene...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Thu 22 Jan 2009, 13:11

nje darke me irenen nen driten e qirijnve Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Fri 23 Jan 2009, 21:24

nji darke me vetem me babydoll dhe fluturen Cool Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Sat 24 Jan 2009, 04:24

ok nje darke me ty durrsak dhe me babydoll edhe ate ne Tirane ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Sat 24 Jan 2009, 10:57

eDHE UNE ME GJITHE QEJF PRANOJ NJE DARKE ME TY FLUTURA, DURRSAKUN ,PA HARRUAR DHE ANGELIN .
JU KAM CUM XHAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Thu 29 Jan 2009, 17:32

Nje dark me te gjith cunat dhe gocat e forumit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Thu 29 Jan 2009, 17:39

edhe une nje darke me te githe ju paguan durrsaku .ehhehee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Fri 30 Jan 2009, 09:17

Nje darke me cun lacjan per ti uruar mireseardhjen ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Fri 30 Jan 2009, 14:33

hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Fri 30 Jan 2009, 15:03

nje darke me jose mhurinjon se eshte 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   Sat 31 Jan 2009, 02:37

nje darke me Ben Afleck sepse e adhuroj ....heheh kesaj radhe po ju tradhtoj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje darke me...?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje darke me...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: