PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Thu 11 Dec 2008, 13:09

ta ka mledh nruja ty durrsako pranaj rri me limit Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Thu 11 Dec 2008, 16:59

hahahaha jo lal po e kam internetin me limit,po me shum ktu ne forum se ke pokeri kam ngel that Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Fri 12 Dec 2008, 11:17

Shume fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Mon 15 Dec 2008, 17:21

yyyyyyyyyyy shum fareee nuk llogaritet

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Tue 16 Dec 2008, 11:50

pa limit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   Thu 25 Dec 2008, 15:23

sa tme rrojne 100 oret futem ne net,ktu ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa ore rrini ne internet.. dhe me ca mereni.. ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: