PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ekstradohet i shumėkėrkuar me precedentė kriminalė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Ekstradohet i shumėkėrkuar me precedentė kriminalė   Thu 30 Oct 2008, 02:39

BELGJIKE- Interpol Tirana, ka ekstraduar nga Belgjika tė shumėkėrkuarin Behar Bajri.
28 vjeēari nga Shkodra rezulton person me precedentė tė theksuar kriminalė. Arrestimi i tij u bė mė 17 dhjetor tė vitit tė kaluar mbas njė ndjekje sistematike tė strukturave tė Policisė sė Shtetit, si dhe falė bashkėpunimit e shkėmbimit tė vazhdueshėm tė informacionit me Interpolin dhe policinė belge. Behar Bajri rezulton tė jetė autor i disa krimeve tė rėnda nė qytetin e Shkodrės ndėr tė cilat, vrasjen me armė zjarri tė policit Petrit Demiri, shtrėngim me anė tė kanosjes ose dhunės pėr dhėnien e pasurisė,
autori i dyshuar pėr disa vrasje tė kryera nė Shkodėr, ndėrkohė qė ėshtė arrestuar disa herė nga policia pėr armėmbajtje pa leje. Arrestimi Bajrit ėshtė bėrė nė lokalitetin Gent/Belgjikė ku ky shtetas pėrdorte gjeneralitete false me emrin Mitko Kamenov.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Ekstradohet i shumėkėrkuar me precedentė kriminalė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Komandant Lata: Jam i shqetėsuar - nuk e di nėse dikush ka kėrkuar haraē nė emrin tim [video]
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: