PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Konf.Stomatologėve, trajtohen problemet nė stomatologji

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Konf.Stomatologėve, trajtohen problemet nė stomatologji   Thu 30 Oct 2008, 02:43

TIRANE- Problemet qė hasen nė fushėn e stomatologjisė dhe pėrmirėsimi i tyre kanė qenė temat kryesore tė trajtuara nė konferencėn e 14 tė stomatologėve, ku ishte e pranishme edhe ministra e Shėndetėsisė Anila Godo. Ministrja Godo ka pohuar se nė tre muajt e fundit shėrbimet stomatologjike nuk kanė qenė shumė nėn vėmendje. Pėr tė arritur njė standardizim tė paktėn rajonal pėr kėto probleme tha Godo duhet njė vėmendje nga ana e strukturave rajonale dhe qendrore tė kėsaj fushe, nė ushtrimin e njė kontrolli se si do tė zbatohen kėto udhėrrėfyes.
Ndėrkohė Godo ka theksuar se pėr njė hap tjetėr tė rėndėsishėm nė kėtė fushė do pėrbėnte dhe mirė informimi i qytetarėve pėr sa ju takon problemeve stomatologjike

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Konf.Stomatologėve, trajtohen problemet nė stomatologji
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sjelljet e nxėnėsve nė shkollat tona

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: