PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shpėrthim nė fabrikėn e ēimentos, plagoset kinezi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Shpėrthim nė fabrikėn e ēimentos, plagoset kinezi   Thu 30 Oct 2008, 02:45

KRUJĖ - Aksidentohet nė punė gjatė shpėrthimit tė njė sasie eksplozivi njė punonjės kinez. Ngjarja ka ndodhur nė njė fabrikė ēimentoje qė ėshtė nė ndėrtim e sipėr, nė fshatin Borizan tė rrethit tė Krujės. Sipas burimeve paraprake, gjatė shpėrthimit tė eksplozivit nga njė tjetėr punėtor pėr zgjerimin e territorit, 34 vjeēari Xeng Uling ėshtė trembur nga shpėrthimi dhe ka rėnė nga njė lartėsi duke pėsuar dėmtime tė rėnda. I dėmtuari ėshtė dėrguar menjėherė nė Spitalin Ushtarak tė Tiranės ku dhe ndodhet nė gjendje kritike pėr jetėn. Sipas burimeve policore nga vendi i ngjarjes shkelja e rregullave teknike nė pėrdorimin e eksplozivit pėr shpėrthim ka shkaktuar dhe kėtė ngjarje ndėrkohė qė ėshtė shoqėruar pėr nė komisariatin e policisė dhe pronari i fabrikės njė nga punėtorėt qė ka kryer shpėrthimin me eksploziv.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Shpėrthim nė fabrikėn e ēimentos, plagoset kinezi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vritet ministri i mbrojtjes sė Sirisė, plagoset edhe Assadi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: