PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Fri 14 Nov 2008, 02:28

Irena ngaqe m'don fort miii pranej m'ngacmo

esht e verte sirena ngaqe e du folt as me gamorin tim se krahasoj

ahagahgaha ik e dryq anej mos me rafsh per pjes ti mu


ke shume te drejte babydoll duket qe nga faktet se sa shume te do Klajdi Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Fri 14 Nov 2008, 02:30

durrsaku001 shkruajti:
sa qekan shtu katnaret ktu reeeeee Razz Razz .per mu vlen shum kjo fjel se jam jashte shtetit.JAM KRENAR QE JAM SHQIPETAR,dhe sidomos durrsak Very Happy
ku u bo ene ky katunari kavajes mer durrsak moooooo kom m vra veten

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Fri 14 Nov 2008, 02:56

une the se ja vlen te jesh shqiptare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Fri 14 Nov 2008, 11:57

O durrsaku001 ti qeke katnar per veten e jote mer. mos na shaj ne katunaret e qyteterum e dryq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Fri 14 Nov 2008, 11:58

sirena kot flet Klajdi po he.po nga dashnia modhe qe ka per mu ben kshu ai . eshte hallakat krejt. smaet me
ene iher PROUD TO BE SHQIPETARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Fri 14 Nov 2008, 12:32

jo jo un flas plot shko ri anej proud to be Katnare Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Sun 16 Nov 2008, 00:38

a te marte dreqi tu ishalla more vesh mistrec Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Sun 16 Nov 2008, 10:05

Viva UNITED STATES OF ALBANIAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Mon 17 Nov 2008, 15:02

jam mese krenar qe jam shqipetar rroft shqiperia jon dhe pa drita dhe pa uj prap eshte me e mire se nje toke e huj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Thu 20 Nov 2008, 12:50

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Fri 21 Nov 2008, 13:26

Durrsako Per poezi qenke i papam ti re ja kalonke Naimit Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Sun 30 Nov 2008, 12:05

Yeeeeeeppp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Sun 30 Nov 2008, 17:38

oj dele je shqiptare mos me fol mu gju te huj

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Mon 01 Dec 2008, 11:40

hahahahah. ke te drejte. sh krenare qe jom shqiptare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Tue 02 Dec 2008, 15:47

Klajdi_Dr shkruajti:
Durrsako Per poezi qenke i papam ti re ja kalonke Naimit Razz

te bon emigrimi klajdo me qe poet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Wed 21 Jan 2009, 00:49

Une per vete jam shume krenare ,qe jame shqipetare e Shqiperise se Madhe.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Wed 21 Jan 2009, 16:11

vlen edhe shum madje Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Fri 23 Jan 2009, 21:40

ja vlen thenja por kur jemi normal,se kur eshte puna me qene gjakftohte,mmmmmmm Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Sat 24 Jan 2009, 11:24

duhet ruajtur gjithmone gjakftohtesia se po u nxefe eheeee masanej ne morim kot .
s dum me dit fare per asgje dhe per asnje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Sat 24 Jan 2009, 14:14

JAM KRENAR QE JAM SHQIPTAR OEE OEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Sat 24 Jan 2009, 16:04

Kjo thenie vlen me shume akoma kur je larg atdheut tend.
atehere Kjo krenari sa vjen dhe rritet .
ja nje shembull perfekt eshte durrsaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   Sat 24 Jan 2009, 17:57

Ja vlen ,shume me shume sepse jemi raca me e bukur ne bote..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A Ja Vlen Thėnia *jam Krenar Qė Jamė Shqiptarė ?!*
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pėrse Enver Hoxha e kritikonte Ēe Guevarėn
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve
» Ramiz Dėrmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rėndėsi kombėtare
» Lufta pėr ēlirimin dhe ndarjen nga Maqedonia: Ja skenari shqiptar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: