PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Thu 30 Oct 2008, 13:15

Mundesisht te shkruani dhe.. per ke anetare behet fjale..
Ju flm..

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Thu 20 Nov 2008, 15:24

asnje ndryshim : thjesht te beheshin me aktive kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Thu 20 Nov 2008, 21:49

te gjithe ato qe nuk i permbahen temave.te ndryshojn e te shkruajne simbas permbajtjes se temave.faleminderit per mirekuptimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Fri 21 Nov 2008, 13:24

shko re dele anej ti se ti si permbahesh vet temave ene i thu te tjereve :p

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Fri 21 Nov 2008, 14:34

ja ky pershembull ky siper duhet te ndryshoj sjellje sa me pare se nuk i permbahet temave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Sun 30 Nov 2008, 12:09

duhet te behen me AKTIVE ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Sun 30 Nov 2008, 12:10

ku jeni more

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Mon 01 Dec 2008, 12:07

duhet me hy me shpesh ne forum . mos ta lejne mas dore se do ju vej katra dhe mungesa qe sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Tue 02 Dec 2008, 15:31

per disa sipuna flutures,irenes,cunit lacian,armandos.te jene me aktiv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Sat 24 Jan 2009, 04:28

une ja ku jam ,por lali nuk e di ku eshte ???ß
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   Sat 24 Jan 2009, 11:06

Do m pelqente shume aktivizimi i userave ne forum.
Kjo do e bente sh interesante forumin bashke me pergjigjet e temave te percaktuara nga vete ju.
SHpresoj qe Kjo te ndodhe sa me shpejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'ndryshim do parapreferonit rreth nje apo disa anetareve..?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo
» Kleriku arab: Toka nuk rrotullohet rreth diellit
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: