PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Korrupsioni, pak ankesa te "Urdheri i Mjekut"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Korrupsioni, pak ankesa te "Urdheri i Mjekut"   Fri 31 Oct 2008, 19:27Korrupsioni, pak ankesa te
Pacientet nuk kane me besim jo vetem tek figura e mjekut por edhe tek "Urdheri i Mjekut".

Perfaqesuesit e ketij institucioni kane arritur ne kete konkluzion pasi megjithe problemet e medha me te cilat eshte perballur shendetesia kete vit prane tij jane depozituar fare pak ankesa ne krahasim me vitet e tjera.

"Ka patur nje renie ne drejtim te ankesave ka patur nje renie ne drejtim te ankesave ka patur problem edhe per krizen e besimit", u shpreh Toska.

Por ndersa pacientet frenohen te denoncojne mitmarrjen dhe trajtimin mjekesor jo profesionial, ata jane te detyruar te mjekohen ne spitale ku mungojne jo vetem aparaturat mjekesore, por edhe medikamentet

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
 
Korrupsioni, pak ankesa te "Urdheri i Mjekut"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: