PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ekspozite pa shqiptaret per te shmangur tensionet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Ekspozite pa shqiptaret per te shmangur tensionet   Sat 01 Nov 2008, 13:38Ekspozite pa shqiptaret per te shmangur tensionet
Organizatoret serbe te nje ekspozite nderkombetare ne qytetin e Cacakut qe perkujton 600-vjetorin e krijimit te tij, vendosen perfundimisht te heqin te gjithe flamujt per te shmangur tensionet.

Masa policore jane marre ne zone per te ndalur pershkallezimin e dhunes.

Dy dite me pare disa persona dogjen flamurin shqiptar qe ndodhej midis flamujve te tjere.

Nderkaq edhe artistja shqiptare Aurora Shehu perfundimisht nuk do te marre pjese ne ekspozite.

Organizatoret u shprehen te shqetesuar per ngjarjen, pasi ky eveniment i perket kultures dhe nuk duhet ngaterruar me politiken.

Ne ekspozite do te marrin pjese 80 artiste nga e gjithe bota me perjashtim te Shqiperise.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
 
Ekspozite pa shqiptaret per te shmangur tensionet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Vuniqi: Shqiptaro-amerikanėt e Michiganit festojnė fitoren e koalicionit Berisha-Meta

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: