PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Serbia debon ambasadorin malajzian nga Beogradi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Serbia debon ambasadorin malajzian nga Beogradi   Sat 01 Nov 2008, 13:40Serbia ka reaguar menjehere pas njohjes se shtetit te Kosoves nga Malajzia. Autoritetet e Beogradit kerkuan largimin e ambasadorit te shtetit te Azise Juglindore, Saw Chin Hong.

Sipas ministrit te Jashtem serb, i derguari malajzian ka 48 ore kohe per t’u larguar.

Nje dite me pare Malajzia njohu republiken e Kosoves, vendim qe shefi i diplomacise malajziane, Rais Yatim e motivoi me deshiren e Malajzise per te ndihmuar shtetin e ri ne permbushjen e aspiratave.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
 
Serbia debon ambasadorin malajzian nga Beogradi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi - Kosova digjet, Beogradi dhe Tirana krihen!
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» Frrok Kristaj: Serbia po e pėrvetėson Konstandinin e Madh
» Serbia sėrish terrorizon shqiptarėt, nuk i lejon tė votojnė nė zgjedhje lokale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: