PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 15:23

Mua me vjen sh keq per ata. dhe e gjithe kjo vjen nga skamja.Gjithashtu dhe shteti ka faj x ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 15:24

mendoj se do shikoj nje dite klajdin si ato Razz

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 15:27

hihihihi. Pse ri edhe ai ankohet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 15:29

ngeli tu me thane me jep 1qind lek te blej fara

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 15:30

hahahaha. bona culen nga te qeshurat. e di. se mthote. + ai blen 500 lek te vjetra. sikur do shkoje me lope ( gjithato fara )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 16:19

ca mshani mrapa kraheve ju mu delet e forumit eee

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 16:20

nuk noj gje klajdo ne ti thomi ene ne sy mer se jane gjona me fakte ngele tu honger fara si mizat

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 16:22

hallall re te me bejn mir ke naj hall ti kshu Razz... apo ke inot qe nuk te jap ty Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 21:12

Persa i perket kesaj teme me vjen shum keq
per kalamajt enacak ..por shpesh her kur i shoh me
dhimsen jasht mase ..pse jo shteti duhet ti gjej nje vend strehimi dhe ti krijoj nje fare kushti per ta Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 21:13

u prek cuni prej hagahaha Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 21:16

Klajdi_Dr shkruajti:
hallall re te me bejn mir ke naj hall ti kshu Razz... apo ke inot qe nuk te jap ty Razz
nuk me jep mu po ti mu mer kerko me jep 1qind lek te blej ca lule dielli

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 01 Nov 2008, 21:18

hagahagahga gje qe nuk ka ndodhur qe te kem kerkuar naj 1qind leksh ty Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sun 02 Nov 2008, 05:30

o klajdi ec te te jap une dyqind mos i kerko ati dreqit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sun 02 Nov 2008, 15:45

nuk shkoj tu i lyp robve lek un pa merak jo

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sun 02 Nov 2008, 16:52

me vjen shum keq per ato femij qe jan ne rruge e kerkojne lemoshe,por ne te gjithe boten ndodh kjo gje.ah sikur te ishte gjith bota njesoj.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sat 08 Nov 2008, 14:39

me vjen vertet sh sh keq per ato kalapica te vegjel qe kerkojne lemoshe rrugeve. Ne Tirane sa vjen dhe shtohen dhe jane te gjithe sh te vegjel nga 5-10 vjec Sad. SHpresoj qe shteti ti fusi ne shkolle te pakten te beje dicka per keta vogelushe dhe te hapen sa me shume vende pune per prinderit e ktyre vogelusheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sun 09 Nov 2008, 13:20

ja klajdi ka ik ne tr sot se te djelave del me lyp Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Sun 09 Nov 2008, 18:35

Hmmm Mir Un po ti ku ke shku sot qe me thu mu ka ik ne Tr te pakten un skom qen mrena ne tiron kurse ti ke qen

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Mon 10 Nov 2008, 01:30

mendoj se eshte nje gje shume e keqe po po ecen per me keq sepse nuk po behet azgje per ta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Mon 10 Nov 2008, 01:33

Klajdi_Dr shkruajti:
Hmmm Mir Un po ti ku ke shku sot qe me thu mu ka ik ne Tr te pakten un skom qen mrena ne tiron kurse ti ke qen
po normale se bosat rrine mren ndersa lypsat rrine jashte ne dritare Razz:P:P:P:P:P:P

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Mon 10 Nov 2008, 12:20

ue ue kush qenka bo bos mer jahu Angeli

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Fri 14 Nov 2008, 03:08

klajdin e kam pare nje dite qe erdhi duke me thene "me fal 100 lek" i dhash 200 se ishte bo keq fare Very Happy:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Fri 14 Nov 2008, 04:50

te them te drejten aq sa gjynaf me vin aq dhe sme vine
nuk i shikoj dot duke lyp , me acarroj fakti qe nuk gjejne nje zgjidhje tjeter po dalin dhe lypin rruges
Njeriu ka plot alternativa ,ka plot zgjidhje nuk eshte vetem te dalesh te lypesh rrugeve mundesia e veteme
Cdo njeri ja krijon vete ,vetes se tij mundesit
po u tregoj nje fakte :Para dy ditesh ishte ora 2 e ca e nates isha ne nje feste me te fejuarin dhe kur kethehemi nga festa me makine per ne shtepi kalojme pran nje koshi anes rruges.Ishte nje burre dhe nje grua po kontrollonin koshat.sa i pash i thash te fijuarit shiko mire femijet e vegjel i thash po dhe keta ne kete mosh duke kontrollu koshat.Sjan te gjithe njesoj njerezit me tha nga gjendja ekonomike.U acarrova njecik dhe i thash : Ti pusho mos thuaj ashtu se ata jan ne gjendje te punojne sjan femi imagjino femijet e tyre si jan ,cpret nga ata kur prinderit e tyre jan ne kete gjendje.Dua te them qe ndikon shume dhe fryna familjare ,njeriu duhet ti jap forca vetes dhe jo ta leshoj ne ate gjendje.Nuk e di si e gjykoni ju kete fakte ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Fri 14 Nov 2008, 10:37

Sirena KE te drejte per te rriturit . por qe mua s'me duket e e drejte qe jane kalamajte e vegjel ato qe punojne ne thonjeza per prinderit e tyre (sepse te rriturit s'kane mundesi punesimi) dhe detyrohen punojne femiljet e vegjel rrugeve per te rriturit.
Nuke di a ju ka qelluar : shpesh neper rruge ka femije sh vegjel qe po nuk u dhe lek ato te ndjekin ne rruge eri sa te marin ato 2 lek qe kerkojne nga ty. dhe fillojne dhe bezdisin . Tashi eshte bere dicka e perditshme dhe e pa shmagshme per te gjithe ne duke pare kshu skenash. Une nje dite kam qene me mini dhe nje pis kalamo i logel me ngriti fundit vetem pse nuk i dhash dy lek se s'kisha te vogla .( vetem ti jepja 100 L te reja e ti thoja m'kthe kusurin Razz )
Por nje gje eshte e sigurte qe dita dites keto femije po shtohen me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   Fri 14 Nov 2008, 12:48

irena mos me ngatarro person ose me mir me veten se o komplet e kunderta e asaj qe the Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare mendoni x kalamajte qe kerkojne rrugeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Faik Krasniqi: Kengetaret lakuriq dhe lypsit e rrugeve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: