PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjinushi: LSI te shohe interesat e opozites

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Gjinushi: LSI te shohe interesat e opozites   Sun 02 Nov 2008, 17:20Gjinushi: LSI te shohe interesat e opozites
Socialdemokrati Skender Gjinushi i drejton nje mesazh te qarte Levizjes Socialiste per Integrim duke i kerkuar te mbaje qendrime ne dobi te opozites ne tersi dhe jo vetem interesave personale.

Kryetari i PSD, duke iu referuar ndryshimeve ne Kodin Zgjedhor qarteson se asnje parti nuk duhet ta lidhe fatin e saj me pasjen ose jo te nje anetari ne komisionet zgjedhore.

Skender Gjinushi rikujton se PSD toleroi per anetarin e KQZ qe mori LSI, por qe ne fakt sipas tij i takonte socialdemokrateve. E megjithate, thekson Gjinushi, pavaresisht se ky anetar mori mjaft vendime kunder PSD, ne nuk e paragjykuam procesin.

Megjithate, LSI edhe sot eshte shprehur e palekundur ne qendrimin e saj per te bllokuar ate qe nenkryetari Dritan Prifti e quajti nje “pazar te ulet te dy forcave te medha”.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
 
Gjinushi: LSI te shohe interesat e opozites
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tė respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhėtarėve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: