PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si e mendoni te ardhmen

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: si e mendoni te ardhmen   Mon 03 Nov 2008, 21:13

mendoni se ne te ardhmen do keni aritur ate cka keni enderruar apo keni investuar gjithe keto vjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Mon 03 Nov 2008, 21:17

si dihet kohes si mund te vin ndoshta mund naj shoqat bamiresie

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Mon 03 Nov 2008, 22:09

si e mendoj? kam shume endra per jeten time po nuk e di ne do ti rrealizoj shpresoj mos ngelen endrra

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Tue 04 Nov 2008, 01:34

e mendoj duke rrit kalamajte e kalamajve Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Tue 04 Nov 2008, 02:01

njeriu duhet te luftoj dhe jo te mendoj per gjerat qe ai do te harrij Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Tue 04 Nov 2008, 12:30

Un te ardhmen e mendoj fush me lule bari jeshil Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Tue 04 Nov 2008, 14:59

une e mendoj me nje klinike timen dhe me me nje familje timen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Tue 04 Nov 2008, 18:56

te ardhmen e mendoj .............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Fri 14 Nov 2008, 05:44

a mund me na i shpjegu ato ".............." se le te nenkuptohet "qe smendon FARE" Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Fri 14 Nov 2008, 10:19

hmmm
Une mendoj qe nje te ardhme te shpejte do jem ne U.s.a ene masanej se di.....
S'para mendoj shume. Jetoj vetem te tashmen pa menduar per te ardhmen edhe pse kam sh endrra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Fri 14 Nov 2008, 12:53

a te vi edhe un me ty ne U.S.A ?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Sat 15 Nov 2008, 10:41

Ne nje te ardhme kur te bohem me sh $$$ Klajdo do t'mor ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Mon 17 Nov 2008, 15:29

amon se leku iken e vjen,po te ardhmen time e i imagjinoj me nje familje dhe gjerat te me shkojn sa me per mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Mon 17 Nov 2008, 17:09

une e imagjinoj me nja 12 kalamoj verdalle
do bej 1 skuader futbolli po njonin do ta maj rezerve

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Mon 01 Dec 2008, 12:20

Une jetoj te tashmen skom menu noiher per te ardhmen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Mon 01 Dec 2008, 13:02

bo bojm naj neshje futbolli bashk Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Tue 02 Dec 2008, 15:17

me nja 2-3 cuna qe ti boj si veten kur kam qen i ri Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Mon 15 Dec 2008, 01:37

mjere grate e shkreta cdo hiqkeran mor angel dhe durresak What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Mon 15 Dec 2008, 01:53

thuaj mjere ca kan heq grate ne koprative se atje su merrte vesh

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Tue 16 Dec 2008, 18:25

e mendoj me dy femije te bukur si engjej e nje burre te mire Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Thu 18 Dec 2008, 15:56

deputet ktu ne it dhe ti boj te gjith shqiptaret me dokumenta Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Fri 19 Dec 2008, 11:29

hahaha. bravo durrsaku.
Mua m'jane lodh trute tu menu kshu qe po rri iher rehat. ca t 'kete rezervu jeta do e pranojime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Mon 22 Dec 2008, 15:38

mendoja dicka shume te bukur po jeta nuk eshte si ta mendosh eshte si te doje ajo

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Tue 23 Dec 2008, 16:03

si te vi te vi.mjafton te jesh i pergatitem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   Wed 24 Dec 2008, 12:03

tamom si te vije. ke te drejte durrsakuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si e mendoni te ardhmen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si e mendoni te ardhmen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: