PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a keni nje kafshe ne shtepi ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Mon 03 Nov 2008, 21:17

cfar eshte ? si quhet? cat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Mon 03 Nov 2008, 21:21

kom i qen quhet Xhina Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Mon 03 Nov 2008, 21:25

po ti sikur si doje kafshet mo klajd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Mon 03 Nov 2008, 21:26

heu kush te tha ty mi qe si du macet edhe qent i kom pik te dobet edhe pse si kam per momentin

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Mon 03 Nov 2008, 22:03

une kam mace quhet pici me pelqejne kafshet

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
ana
Antar
Antar


Numri i postimeve : 99
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Tue 04 Nov 2008, 01:37

edhe une kam mace e kam si shpirte lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Tue 04 Nov 2008, 15:02

shi shi sillini ti vizitoje doctoresha cat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Tue 04 Nov 2008, 15:28

alo alo ambulanca qeni ime eshte semure

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Tue 04 Nov 2008, 16:28

kam nje mace dhe e dua cum folt . e ka emrin Pushi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PubliC_EnemY
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 168
Age : 27
hobi juaj : sex,tv,libra
Registration date : 22/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Tue 04 Nov 2008, 18:53

kam pas i mace(mashkulle)lol po me ngordhi me la vetem se e merja te flija me te ne krevat kur kisha ftohte...Razz:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Tue 04 Nov 2008, 18:58

hagahaghaa Public mashkull per mashkull ee Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Tue 11 Nov 2008, 04:20

Kam pas nje macok para 4 vjetesh e kam mare te vogel dhe e kam rrit po me humbi se ishte shume i afrushen nuk njifte frik .Po une e di skam heq, zbore me ka punuar sa dhe kur beja detyrat kur isha ne gjimnaz sme linte me shkruajt lozte me liberat e mi ,por gjeja qe me pelqente te macoku ishte se ishte shume i paster dhe me digjonte tamam si njeri dhe kur i bertisja ndonje here vinte pran meje dhe me shikonte ne sy ,smi ndante gjeresa une e merja dhe e perkedhelja ,jam merzit shume dhe qe ateher smbaje me kafsh ne shtepi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Tue 11 Nov 2008, 16:37

sirena me vika vertet keq per ty por mbase duhet te maresh nje tjeter po te duash te ndihmoj une se jam ve cat cat terinere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Tue 11 Nov 2008, 18:14

ska nevoje ajo se e gje vete po zdo

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Wed 12 Nov 2008, 12:08

Kam nje mace te logel qe tashi eshte semule dhe una jam melx. cum Sad Nuk di ca ti boj .
Kitushiiiii , o teta veterinere ishalla te shof online noi dite qe t'me thush si ta sheroj macen time bukurane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Wed 12 Nov 2008, 12:55

ti sherohu i her per vete mrapa meno per macen Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Thu 13 Nov 2008, 06:11

kitushe flm shume po skam ndermend me heq perseri zbor ,dua pak qetesi dhe liberat qe kam tani jan shume me te rendesishem se ato te gjimnazit dhe kushtojne shtrenjte mbi 20 e ca mije leke gjithsesi flm shume nga ana jote shume e sjellshme dhe Angel ka te drejte Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Thu 13 Nov 2008, 12:04

Klajdi_Dr shkruajti:
ti sherohu i her per vete mrapa meno per macen Razz
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Klajdi po qaj unaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Thu 13 Nov 2008, 12:46

hajde te jap i facolet lali ty mos te qash me Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Thu 13 Nov 2008, 12:51

une kam nje mace po do marr edhe kete qenin siper qe i bo gocat me qajte

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Thu 13 Nov 2008, 12:56

Angel mere ene kete kafshen ene izoloje mren se ngeli rrugeve Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Thu 13 Nov 2008, 13:04

do e fus ne nje kafaz te myllem mos shefi drit me sy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Thu 13 Nov 2008, 14:01

e mrie mere izoloje se na ngacmon ai mua Sad m'gjen te logel mu ai plandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Thu 13 Nov 2008, 14:08

kush te ngacmon ty ri Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   Thu 13 Nov 2008, 14:11

hahahahahah. ti Ngaqe s'me don fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a keni nje kafshe ne shtepi ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a keni nje kafshe ne shtepi ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Vullnet Mato: DĖSHIRĖ ABSURDE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: