PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Erjon Bogdani, pranė rikthimit titullar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Erjon Bogdani, pranė rikthimit titullar   Wed 05 Nov 2008, 02:34


Erjon Bogdani, pranė rikthimit titullar
Duket se Erjon Bogdani sheh nė horizont mundėsinė pėr t’u rikthyer titullar te Kievo.

Kėtė shije tė lė shkrimi i botuar dje nė faqet e sė pėrditshmes italiane “L’Arena”, sipas sė cilės, paraqitja e mirė e sulmuesit shqiptar nė ndeshjen e humbur 1-2 ndaj Lacios, mund tė ketė bindur trajnerin Bepe Iakini.

“Ndoshta duke e parė ndaj Lacios, Iakini duhet tė ketė menduar: ‘Ah, sikur ta kisha futur nė lojė mė pėrpara...’, - shkruante gazeta nė fjalė. - Bogdani mbetet njė lojtar i padeshifrueshėm e jokonstant. Por ka kualitetet, qė nuk i ka askush te Kievo e sotme. Mund tė jetė rastėsi (por ndoshta nuk ėshtė...), qė Pelisier u zhbllokua nė ndeshjen e vetme tė luajtur nė krah tė tij. Bogdani nuk mund tė lihet jashtė kėsaj Kievoje. Iakini do ta rinisė nga ai dhe Pelisier”, nėnvizonte e pėrditshmja italiane.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Erjon Bogdani, pranė rikthimit titullar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pjetėr Bogdani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: