PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   Wed 05 Nov 2008, 05:24

Cmendim keni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   Tue 11 Nov 2008, 03:51

asnje mendim spaskeni per kete teme ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   Tue 11 Nov 2008, 16:49

shume e vetete eshte nje mrekulli te gjesh ate qe tte mungon ne jete dhe fatkeqesi nese nuk e gjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   Tue 11 Nov 2008, 18:12

mendoj se njeriu nuk eshte i kenaqur asiher dhe nuk e di as vete se ca i mungon

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   Fri 14 Nov 2008, 04:55

i bashkangjitem mendimit te Angel Njeriu nuk e di as vete cfare i mungon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   Fri 14 Nov 2008, 10:31

eshte e vertete me qe se dime ca na mungon , Po ta dinim e kishim kerkuar ose e kishim realizuar ate pjese qe na mungonte
Ele mua se ca me mungon, akoma se kam gjet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   Sun 07 Dec 2008, 05:55

te mungon ajo qe se ke,gjeje ate qe se ke dhe ke per ta gjete ate qe te mungon Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   Sun 11 Jan 2009, 08:22

shpresoni qe gjerat qe ju kam munguar ne 2008 do i gjeni ne 2009?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   Sun 11 Jan 2009, 20:11

shpresoj se po ishallla nuk na len zoti mbas dore

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TRAGJEDIA E JETES NUK ESHTE AJO QE VUAN NJERIU,POR AJO QE I MUNGON.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tragjedia nė lumin Tisa - Gjenden pesė viktima
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» TRAGJEDIA E TISĖS - KONFIRMOHET VDEKJA E ELVIRA JAHĖS, 23 VJEĒARE
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: