PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Topi: Fitorja e Obames, historike per SHBA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Topi: Fitorja e Obames, historike per SHBA   Wed 05 Nov 2008, 13:09Presidenti shqiptar, Bamir Topi uroi presidentin e ri te Shteteve te Bashkuara te Amerikes per fitoren historike.

"Zgjedhjet ne Amerike na dhane nje leksion te mire demokracie. Kjo eshte nje dite historike per Ameriken dhe popullin e saj", u shpreh presidenti.

Kreu shqiptar takoi paraditen e sotme kryediplomatin amerikan ne vendin tone, John Withers, te cilin e uroi pėr presidentin e ri tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikes.

Topi, mori pjese ne ceremonine e organizuar nga ambasada amerikane me rastin e zgjedhjes se presidentit te ri te shtetit pertej Atlantikut.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
 
Topi: Fitorja e Obames, historike per SHBA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historiku i pėrvjetorit tė pavarėsisė sė ShBA-ve
» Dita e Pavarėsisė sė SHBA-sė, sinonim i lirisė
» MOTI ARKTIK NĖ SHBA
» Nga albumi i Jusuf Buxhovit:Foto historike
» LDK-ja kujton heronjtė e saj, Beteja e Loxhės ishte betejė historike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: