PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sat 08 Nov 2008, 16:23

Per mua me mire nje dite me shi sepse kam shume kujtime te bukra ne ditet me shi edhe pse s'me pelqen shiu fare
i Love sunny day
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sat 08 Nov 2008, 16:28

mua me shum me pelqen koha me shi se eshte koha me e mire per te fjetur gjum Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sat 08 Nov 2008, 16:40

ditet me shi sidomos te jem ne makine meeee........

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sun 09 Nov 2008, 18:40

Nje Dit Me Diell Me Pelqen me shum se sa shiu

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
armando
Antar
Antar


Numri i postimeve : 72
Age : 27
Registration date : 08/09/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Mon 10 Nov 2008, 01:24

Angel shkruajti:
ditet me shi sidomos te jem ne makine meeee........
edhe une e kam fiksim te rri ne makine kur bjen shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Tue 11 Nov 2008, 03:26

si dita me shi dhe ajo me diell e ka bukurin dhe sencin e saj ,mua me pelqejne te dyja varet nga gjendja shpirterore ne te cilen une jam smund ti ndaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Wed 12 Nov 2008, 12:21

E dua shume diellin .
psh kjo koha sotēme me ta shipf qenka ( as shi as diell)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Fri 14 Nov 2008, 03:06

me pelqejne te dyja me diell te jem bregut te detit, me shi te jem ne makine me te dashurin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Fri 14 Nov 2008, 11:39

sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Fri 14 Nov 2008, 12:35

bo sa kohe keqe sot Sad

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sat 15 Nov 2008, 11:24

sunny sunny sunny
Diell dhe vetem diell
apo nuk shkelqeka sot . sh kohe e bukur ktej nga tirona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sat 15 Nov 2008, 13:07

vallai dite me diell se u bom qull tu shku perdite ne pune Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sat 15 Nov 2008, 13:15

edhe une sunny si gjithe tjeret u pa puna

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sun 16 Nov 2008, 10:51

hihihihi Angel . ec ty Dielli e mundi shiun Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Mon 17 Nov 2008, 14:58

nji dite me diell se jam ne shpi gjith javen e du me dal se srrihet ne shpi po filloi me ro shi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Tue 25 Nov 2008, 11:16

Dite me diell se na e cpifi kjo koha kshuja
ma shpifiiiiiii. uffaaaa mu thane duart tu shkrujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Wed 26 Nov 2008, 05:23

me mire ditet e Vjeshtes se sa ditet e veres apo te dimerit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Mon 01 Dec 2008, 12:11

PO PO sirena .
Marum per i cik sunny o robs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Mon 01 Dec 2008, 13:15

ohohoho si qenka dita sot me dielll

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Tue 02 Dec 2008, 02:49

cfare thu mor Klajdi tani po bie shiiiiiiiii Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Tue 02 Dec 2008, 10:42

Dite me diell sic qenka dhe sot ne tr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Tue 02 Dec 2008, 15:14

nje dite me diell se po na myt shiu dhe bora,po kalbem ne shpi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sun 07 Dec 2008, 05:38

dite e cpif kur bie shi pas 5 min diell smeret vesh ,vetem nje gje duhet te mbash cader me vete gjithnje hahaaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sun 07 Dec 2008, 10:46

lol mese e drejte kjo qe thu sirenushe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sun 07 Dec 2008, 13:38

shyqyr doli ky dielli knej se na mbyti ky shiu

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pershkrimi me i mire i bere ndonjehere per Kosoven !!!
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Monda Korca: Dua DIELL.....diell DUA!-poezi -nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: