PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona “galaktike”, Reali vuan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Barcelona “galaktike”, Reali vuan   Sun 09 Nov 2008, 13:32


Kete here, viktime e skuadres katalanase eshte Villareal qe u shkaterrua me rezultatin 6-0 ne “Camp Nou” perballe skuadres se Pepe Guardiola-s.

Super-Barcelona vazhdon te fitoje me goleada ne Primera Division. Kete here, viktime e skuadres katalanase eshte Villareal qe u shkaterrua me rezultatin 6-0 ne “Camp Nou” perballe skuadres se Pepe Guardiola-s.
Autori i kater golave per Barcelonen eshte kamerunasi Samuel Eto’o, ndersa Gudjohnsen dhe Henry plortesuan shifren 6 te rrjetave ne porten kundershtare. Me kete rezultat katalanasit mbajne vendin e pare ne renditje edhe pse Real Madrid fitoi 4-3 ndaj Malagas.
Shpetimtari “Merengues” quhet Higuain. Sulmuesi argjentinas shenoi te katert golat e ndeshjes se zhvilluar ne “Santiago Bernabeu. Deri ne momentin kur rezultati ishte ne shifrat 3-3, miqte kaluan gjithmone te paret ne avantazh, por ne te 78-en, Higuanin realizoi golin e katert dhe pak minuta me vone humbi nje penallti.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Barcelona “galaktike”, Reali vuan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: