PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hefner bekon ish te dashuren per martesen e afert

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Hefner bekon ish te dashuren per martesen e afert   Sun 09 Nov 2008, 13:37


Bosi i Playboy, Hugh Hefner ndihet i lumtur per fejesen e ish te dashures se tij Kendra Wilkinson dhe ka dhene bekimin per martesen e saj te afert.
82-vjecari deklaroi se Kendra ka zgjedhur njeriun me te cilin do te kaloje jeten, futbollistin Hank Baskett, qe luan per Philadelphia Eagles, i cili i propozoi asaj javen e kaluar.

“U dhashe bekimin dhe do t’i jap asaj lamtumiren ne nje ceremoni te vecante ne shtepine e Playboy ne muajin qershor”, tha ai.

Pas ndarjes nga tre bukuroshet e tij Kendra Wilkinson, Holly Madison dhe Bridget Marquardt, Hugh eshte lidhur me binjaket Kristina dhe Karissa Shannon.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Hefner bekon ish te dashuren per martesen e afert
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: