PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beyonce kerkon rolin e Wonder Woman

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Beyonce kerkon rolin e Wonder Woman   Sun 09 Nov 2008, 13:38


Nuk i mjafton te qenurit superstar, por tani deshiron te behet superheroine.
Beyonce ka rrefyer per “Los Angeles Times” nje prej endrrave te saj, ate qe te interpretoje Wonder Woman.

"Do te ishte madheshtore, nje zgjedhje shume kurajoze, per me teper nje Wonder Woman me ngjyre”, ka thene kengetarja dhe aktorja ne nje interviste.

Ajo eshte takuar me perfaqesuesit e kompanise Warner Bros per te diskutuar, nese do te interpretoje heroinen ne ekranin e madh.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Beyonce kerkon rolin e Wonder Woman
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: