PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ngjarja e rende ne Gjirokaster, arrestohen 8 persona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Ngjarja e rende ne Gjirokaster, arrestohen 8 persona   Mon 10 Nov 2008, 15:24Policia e Gjirokastres ka arrestuar 8 persona te akuzuar si pergjegjes per ngjarjen e rende te mesdites se kaluar ne kete qytet.

Ne pranga kane rene Aferdita Papamihali, kryetare e KRT-se se Gjirokastres, Alfred Mamani, shef urbanistike, Admir Shehaj, pergjegjes i Inspektoriatit te Ndertimit ne bashki, Thanas Llahana, inxhinier-gjeolog,Sotiraq Janora, drejtues teknik i firmes ndertuese "Arti sh.p.k", Jani Ndrico eskavatorist, Luan Bufi, inxhinier dhe Njazi Cobani, arkitekt i firmes ndertuese "Arti sh.p.k".

Keta persona akuzohen per shkelje te rregullave te sigurimit dhe shperdorim te detyres.

Policia e qytetit jugor ka shpallur ne kerkim edhe dy persona te tjere, Aristotel Haxhi dhe Gjergj Cobani, perkatesisht bashkepronar dhe arkitekt i firmes "Arti sh.p.k".

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
 
Ngjarja e rende ne Gjirokaster, arrestohen 8 persona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani:VEPRIMTARI E MADHE NE GJIROKASTER PER RILINDASIT E MEDHENJ BAJO E ĒERĒIZ TOPULLI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: