PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pallati nė prag tė shembjes, 200 banore ne rrezik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Pallati nė prag tė shembjes, 200 banore ne rrezik   Wed 12 Nov 2008, 11:44Pesė vjet mė parė rrezikoi jetėn e banorėve qė banonin nė tė, ndėrsa sot rrezikon jetėn e banorėve tė lagjes, pasi mund tė shembet nga dita nė ditė.
Njė pallat pesėkatėsh shumė pranė ish-uzinės sė armėve nė Polican vazhdon tė qėndrojė i braktisur nė mes tė njė lagjeje tė qytetit. Pallati ka pėsuar krisje nė pjesėn mė tė madhe tė tij dhe rrezikon tė shembet nga dita nė ditė, pasi toka nė tė cilėn ėshtė ndėrtuar rrėshqet vazhdimisht.

Pesė vjet mė parė, nė pallat jetonin 60 familje, jeta e tė cilave u vu nė rrezik serioz. Krisjet e shumta qė pėsoi pallati detyruan banorėt tė largoheshin.

Disa prej tyre vazhdojnė tė jetojnė nė shtėpi me qira, shumė tė tjerė kanė emigruar, ndėrsa vetėm pėr tre familje bashkia siguroi banesa. Por, tashmė dhe pse i braktisur, pallati vazhdon tė jetė njė kėrcėnim pėr lagjen nė tė cilėn ndodhet.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Pallati nė prag tė shembjes, 200 banore ne rrezik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» Arben Sylejmani:Britania pėrballet me rrezik tė paparė nga terroristėt ISIS-it dhe tė Al-Kaidės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: