PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkoder, bie makina ne lume,operacion shpetimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Shkoder, bie makina ne lume,operacion shpetimi   Wed 12 Nov 2008, 11:56


Policia e Shkodres eshte duke punuar ne keto momente per te nxjerre nga ujrat e lumit Drin nje automjet i cili doli nga rruga perfundoi ne shtratin e lumit.

Aksidenti ka ndodhur rreth ores 3 te mengjesit te sotem kur nje mjet tip Mercedes doli nga rruga, rrezoi bordurat mbrojtese dhe u zhyt ne uje me gjithe pasagjeret dhe drejtuesin.
Vendi ku ka rene automjeti ka thellesi te konsiderueshme por edhe rrjedhe te forte te ujit, duke e bere operacionin e nxjerrjes te veshtire.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Shkoder, bie makina ne lume,operacion shpetimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Aksidenti i Xhorxh Majkėll, zbulohet makina luksoze e shkatėrruar
» Kadri Mani: Shaban Braha nga Prizreni - i dyshimtė nė ēdo pikėpamje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: