PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Prishtine, Bashkimi Evropian denon shperthimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Prishtine, Bashkimi Evropian denon shperthimin   Sat 15 Nov 2008, 15:19Bashkimi Evropian ka denuar ashper shperthimin qe ndodhi pasditen e djeshme ne Prishtine ne oborrin e Zyres se Perfaqesuesit Civil Nderkombetar.

Franca, shteti qe ka dhe presidencen e radhes se BE-se, nepermjet nje deklarate per mediat ka theksuar gjithashtu vendosmerine per vendosjen e misionit EULEX ne Kosove.
"Kryesia e Keshillit te Evropes denon ashper kete sulm... Misioni EULEX do te punoje ne ndertimin e nje shteti ligjor, per te miren e te gjithe banoreve te Kosoves”, thuhet ne komunikate.
Ngjarja e djeshme eshte denuar edhe nga ambasadorja amerikane ne Prishtine, Tina Kaidanow e cila ka kerkuar kapjen sa me te shpejt te autoreve te shperthimit.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Prishtine, Bashkimi Evropian denon shperthimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BDSH: Letėr Parlamentit Evropian
» Shteti dhe BIK
» Vizita e Berishės nė Vlorė:Vlora, metropol evropian i Shqipėrisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: