PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skela: Njė fitore shmang krizėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Skela: Njė fitore shmang krizėn   Sat 15 Nov 2008, 15:24Skuadra gjermane Energie Kotbuz, ku aktivizohet futbollisti shqiptar Ervin Skela, vazhdon tė pėrjetojė krizėn e rezultateve pozitive, pasi pas 12 ndeshjeve renditen tė fundit nė tabelėn e Bundesligės.

Nė njė intervistė dhėnė gazetės sė pėrditshme gjermane “Bild”, Ervin Skela sqaron se po e pėrjeton shumė keq njė situatė tė tillė tė vėshtirė.
“Tė jesh i fundit ėshtė katastrofė, nėse mund tė them kėshtu. Por, situata nuk ėshtė e pazakontė nė Kotbuz. Kėtu tė gjithė e dinė se do tė luftohet shumė pėr t’u ngjitur lart. Duhet t’i kontrollojmė nervat dhe meqenėse jemi futbollistė profesionistė mund ta tejkalojmė kėtė krizė. Unė provoj t'i shmangem kėsaj situate dhe vetėm kur e marr djalin tim nė krah, harroj se jemi nė vendin e fundit. Atmosfera nė ekip nuk ėshtė edhe shumė e keqe. Ne jemi sė bashku edhe pas ndeshjeve dhe flasim pėr gabimet qė kemi bėrė. Po na mungon njė fitore dhe kėtė duhet ta arrijmė kundėr Karlsruhe tė shtunėn”, ka pėrfunduar ai.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Skela: Njė fitore shmang krizėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Astrit Omeri: Alpinizmi shqiptar ėshtė nė krizė totale

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: