PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paditet restoranti i Justin Timberlake

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Paditet restoranti i Justin Timberlake   Sat 15 Nov 2008, 15:26


Paditet restoranti i kengetarit te muzikes pop, Justin Timberlake.
Nje ish punonjes i restorantit ne New York, ka ngritur nje padi ne emer te 50 punonjesve, ku kengetari dhe nje grup partneresh te biznesit dhe manaxhere te restorantit akuzohen se kane mashtruar punetoret me bakshishet, nuk u kane dhene pagen dhe nuk paguar oret shtese.

Kohet e fundit nje varg padish jane ngritur kunder restoranteve dhe klubeve ne Nju Jork, madje ndaj emrave te njohur si Robert De Niro dhe Jay Z.

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
 
Paditet restoranti i Justin Timberlake
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: