PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Sun 16 Nov 2008, 16:01

une per vete rralle her, vec me raste festash
sna lejne me dal noten Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Sun 16 Nov 2008, 19:34

SadSad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Mon 17 Nov 2008, 11:02

Una hic fare. PO ti Angel?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Mon 17 Nov 2008, 13:53

ma kan bo rrup cup mi kan hudh celsat e qefit ne det Sad

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Mon 17 Nov 2008, 14:43

qe kur jam feju i kam harru si e kan paraqitjen diskot Razz .bej shaka se po e frekuentoj me shum jeten e nates tani,sepse ktu te krijohen kushtet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Tue 18 Nov 2008, 04:34

mua nata me eshte be me keq se dita jo studioj sidomos kur kam sezonin e provimeve ,futem ne inter , punoj deri vone ne pune sa beje inventarin e dites etj ,kurse papaet dhe diskot nuk i frekuatoj fare i urrej kurse festat dhe mbremjet me shoqerin po i frekuentoj shume dhe me pelqejne .Ketu ne tr te them te drejten ka shume levizje dhe naten , njerezit nuk dalin vetem per qef naten po shkojne dhe ne pune ka biznese qe jan hapur 24 ore.Mua te them te drejten me pelqen me shume nata se sa dita qe nga ajeri i paster ,qetesia e me radhe,ska trafik makinash Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Tue 18 Nov 2008, 10:20

Angel shkruajti:
ma kan bo rrup cup mi kan hudh celsat e qefit ne det Sad
Edhe una si ty.
Mezi dal naten Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Thu 20 Nov 2008, 23:47

ne te dy do dalim bashke naten do e djegim Very Happy

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Fri 21 Nov 2008, 10:32

hihihihhi. ca qejfi.
e kam sh qejf jeten e nates , po sh veshtire te dal Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Fri 21 Nov 2008, 13:14

Angel Ska jet note per ty vetem pun Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
irena
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 409
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Sat 22 Nov 2008, 03:01

uuuuuuuuuuu jeta e nates Sad sboj ic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Mon 01 Dec 2008, 12:17

Shyqyr bona jete note parmrom . jom kenaq . nje her ne vit qe dal per jete note ,kenaqem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Mon 01 Dec 2008, 13:08

spara boj shpesh jet noten Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Tue 02 Dec 2008, 15:16

kam fillu me e rrallu pak jeten e notes se eshte kohe e keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Sun 07 Dec 2008, 05:27

te them te drejten une po nuk dola dite per dite nga 2 ore ne darke pas ores 9 qe dal nga puna sme rrihet ,ora 12 shkoj ne shtepi bashke me te fejuarin,shqyre qe kemi makinen qe levizim kur eshte koha e keqe se kur eshte e mire me pelqen te ec ne kembe Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Sun 07 Dec 2008, 10:49

Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kitushi
Antar
Antar
avatar

Female Numri i postimeve : 93
Age : 35
Vendbanimi : tirane
hobi juaj : veterinere
Registration date : 24/09/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Mon 15 Dec 2008, 01:27

kur je ne pune gjithe diten nuk ke me nerva per qejf mbase ndonje fundjave Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 28
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Mon 15 Dec 2008, 17:01

ce do jeten e notes nashi se o ftoht Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Tue 16 Dec 2008, 12:01

Tani eshte lezeti me bo jete note se o qejf se te gjithe mblidhen neper lokale note. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Tue 23 Dec 2008, 16:29

po reeee,5 dite rreshte ne pun po ama te shtunen e te dielen e gdhijm Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Wed 24 Dec 2008, 11:47

e ca qejfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 35
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Thu 25 Dec 2008, 15:13

sot kam b men me e gdhi se natale mo kte festojne kto delet ktu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Tue 30 Dec 2008, 12:27

Neser do e djeg fare.
sssssssssssssssssssssssssssssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Sun 11 Jan 2009, 05:14

i kam vene kushte vete do filloj te dal me shume naten te shijoj jeten se zdo me vije me

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
sirena
Antar i nderuar
Antar i nderuar


Female Numri i postimeve : 408
Age : 33
Vendbanimi : Tirane
Registration date : 31/10/2008

MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   Sun 11 Jan 2009, 05:33

po te pakten naten e Vitit te Ri 2009 e gedhite te pakten naten ishte fantastike fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A beni jete nate dhe sa shume e frekuentoni ate !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: