PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Thu 20 Nov 2008, 17:01

Idhulli im eshte mami ime. I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Thu 20 Nov 2008, 18:21

idhulli im mami jote Very Happy:D

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Thu 20 Nov 2008, 21:45

idhui im??????vetja ime Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Angel
Super admin
Super admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1618
Age : 34
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : operator / futboll
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Thu 20 Nov 2008, 23:33

idhe jam vete me

_________________
Jam djal perfekt pa defekt me nje projekt indirekt ta marr zemren me rrespekt.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Fri 21 Nov 2008, 10:42

Idhull jane te gjithe mamat Very Happy Edhe ajo e Angel-it Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Fri 21 Nov 2008, 13:06

Per Momentin Skom Idhull Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Sun 30 Nov 2008, 12:02

mami imeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ene se lu topi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Tue 02 Dec 2008, 15:50

plaku im,pranaj i kam qejf armet se ai ka qene oficer Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Wed 21 Jan 2009, 00:47

idhulli im eshte...pyeteni Angelin se e di vetem ai......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Wed 21 Jan 2009, 16:12

kur tkena ty pse me pyt angelin Razz

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
durrsaku001
moderator
moderator
avatar

Male Numri i postimeve : 1009
Age : 34
Vendbanimi : parma,itali
hobi juaj : futbolli
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Fri 23 Jan 2009, 21:36

idhui im eshte babydolli Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babydoll
moderator
moderator
avatar

Female Numri i postimeve : 1264
Age : 33
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Sat 24 Jan 2009, 11:26

ENe per mu Ivulli ime eshte durrsaku
Ka gjithe respektin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
flutura
Antar i nderuar
Antar i nderuar
avatar

Numri i postimeve : 465
Age : 36
Vendbanimi : E rrethuar nga engjujt
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Thu 29 Jan 2009, 16:33

idhulli im eshte Napoleon Bonaparta bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Cun_Lacian
Antare aktiv
Antare aktiv
avatar

Male Numri i postimeve : 200
Age : 34
Vendbanimi : Kudo
Registration date : 20/08/2008

MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   Thu 29 Jan 2009, 17:18

Idhulli im eshte nipcja Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://angels.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A keni nje idhull tuajin?? Dhe kush eshte ai/ajo ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..:: Argetohuni ne Angel-online ::..ஜ :: Tema te lira-
Kėrce tek: