PortaliForumGalleryPytėsoriLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Itali, zbulohet banda italo-shqiptare e droges

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Klajdi_Dr
Admin
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 1078
Age : 27
Vendbanimi : Durres
hobi juaj : Futboll
Registration date : 23/08/2008

MesazhTitulli: Itali, zbulohet banda italo-shqiptare e droges   Fri 21 Nov 2008, 13:31
Forcat policore te disa provincave italiane kane goditur nje organizate italo-shqiptare te trafikut te droges.

16 persona kane perfunduar ne pranga, por nuk jepen informacione per numrin e shqiptareve te ndaluar. Operacioni eshte kryer ne Peskara, Bresha, Bergamo dhe Milano.

Trafikantet shperndanin kryesisht kokaine ne tregun italian.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.AnGeLs.forumotion.com
 
Itali, zbulohet banda italo-shqiptare e droges
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Banda e Cėrrikut, pyeten 10 dėshmitarė tė mbrojtjes
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Banda e Durrėsit, vrasje, grabitje trafikim....
» Ramiz Dėrmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rėndėsi kombėtare
» E pabesueshme - nė Greqi gjendet skeleti i Gjigantit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ஜ..::Portali::..ஜ :: Lajmet e Angels Forum-
Kėrce tek: